30 жовтня відбудеться чергове засідання Вченої ради Донецького юридичного інституту МВС України

До порядку денного включено такі основні питання:

  1. Основний звіт приймальної комісії про підсумки вступної кампанії 2019року та організацію роботи курсів підготовки абітурієнтів до вступу до закладів вищої освіти у 2018/19 навчальному році; завдання з організації та забезпечення прийому абітурієнтів до інституту в 2020 році.
  2. Про висвітлення діяльності інституту в пресі обласного, регіонального, місцевого значення, на радіо, телебаченні, в інтернет-мережах, на офіційному веб-порталі закладу вищої освіти та перспективи розвитку діяльності в цьому напрямі.
  3. Про закріплення тем та призначення наукових керівників кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти.
  4. Про організацію діяльності Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Маріуполь) Донецького юридичного інституту МВС України та заходи щодо її поліпшення.
  5. Про результати роботи з організації підвищення кваліфікації науково-педагогічним складом кафедр інституту та проходження стажування в підрозділах Національної поліції України.
  6. Про вдосконалення освітнього процесу в ДЮІ МВС України: удосконалення практичної складової, стан функціонування Автоматизованої системи управління закладу вищої освіти, планування занять, роль навчально-методичного відділу в організації освітнього процесу.

Також на черговому засіданні колегіального органу можуть бути розглянуті позапланові питання порядку денного («Різне») залежно від їх надходжень до секретаріату Вченої ради.

Real time web analytics, Heat map tracking