Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини ДО МРІЇ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ЛІЧЕНІ КРОКИ, АЛЕ…
Новини за календарем
2018
Лютий
Пн295121926
Вт306132027
Ср317142128
Чт1815221
Пт2916232
Сб31017243
НД41118254
Про інститут
Статистика відвідувань


75.2%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 484
Вчора: 584
Цього тижня: 1068
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 10350
Минулого місяця: 11339
Всього: 1204115


ДО МРІЇ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ЛІЧЕНІ КРОКИ, АЛЕ…

«У нас існують колосальні перекоси на ринку праці.
На вакансію юристів чи економістів претендує по 30 осіб,
а кваліфікованого токаря чи зварника ми часом і зовсім
знайти не можемо», - про це нещодавно повідомив
голова Державної служби зайнятості України.

 

ДО МРІЇ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ЛІЧЕНІ КРОКИ, АЛЕ…

Але ці слова ніколи не лякали та не лякають абітурієнтів Донецького юридичного інституту МВС України.

2014 рік видався не з легких для випускників окремих міст та районів Донецької області. А для цілеспрямованої та амбітної випускниці Зорінської загальноосвітньої школи Мар’їнського району Донецької області Анастасії Сухініної він став ще й справжнім випробуванням. Дівчина чітко визначила для себе мету – стати студентом юридичного вишу. Вступні випробування успішно подолані, і ось вже першокурсниця юридичного факультету з гордістю та завзятістю долає ази науки, поставивши на меті здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю «Право».

Так склалося, що Донецький юридичний інститут МВС України, будучи вишем зі специфічними умовами навчання, було передислоковано до міста Кривий Ріг Дніпропетровської області, і тут Настя не розгубилася - прийняла вольове рішення та проявила справжній патріотизм, переїхавши разом із навчальним закладом до м. Кривого Рогу, де і навчається до цього часу.

ДО МРІЇ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ЛІЧЕНІ КРОКИ, АЛЕ…

Все б нічого, але дівчину протягом останніх чотирьох років доля випробовує на міцність. За рік до вступу Настя втратила маму, ще через рік рідного дядька у якого мешкала у м. Курахово Донецької області. Продовжуючи навчання в інституті вона піклується за сліпою бабусею та паралізованим дідусем. 2015 року помер дідусь. Її бабуся, Сухініна Інна Федорівна, тривалий час була її опікуном, докладала значних зусиль до виховання дівчини, а та в свою чергу ніколи її не підводила. У березні 2016 року бабуся померла.

ДО МРІЇ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ЛІЧЕНІ КРОКИ, АЛЕ…

Через те, що Настя здобуває юридичну освіту за кошти фізичних та юридичних осіб, залишившись наодинці з бідою та неповнолітньою сестрою, Євгенією, на руках, щоб хоч трохи погасити борг за надання освітніх послуг, дівчина вимушена була у вільний від навчання час працювати у сфері надання послуг (на посаді машинописця). Однак недовготривалою виявилася «кар’єра» майбутнього юриста, оскільки на роботі Настя похитнула здоров’я та була госпіталізована до лікарні з діагнозом «пієлонефрит». Колектив вишу-переселенця всіляко намагався підтримати свою студентку, на її лікування працівниками інституту були зібрані кошти та передані дівчинці на проведення терапії. Після одужання лікарі заборонили їй працювати.

На теперішній час студентка 4-го курсу юридичного факультету Анастасія Сухініна мешкає у гуртожитку вишу-переселенця за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 23, але все частіше дівчину можна побачити з сумними очами. Домашні проблеми тісно пов’язані зі студентськими: тринадцятирічна сестра потребує уваги з одного боку, а державна атестація - з іншого. Ні! Настя хвилюється зовсім не за свої знання, адже її навчальна, наукова та громадська діяльність є прикладом для інших, дівчину дуже хвилює питання погашення фінансової заборгованості за надані освітні послуги, яка на сьогодні становить 50525 грн. Така сума є занадто великою для випускниці, а сподіватися їй нема на кого, тому Настя розраховує тільки на добродушність та допомогу від сторонніх, небайдужих до її долі та долі її молодшої сестри людей. До мрії залишаються лічені кроки, але…

Шановні відвідувачі сайту! Шановні випускники, викладачі та студенти! Шановна громадо! Не залишайтеся байдужими до долі Насті. Хто знає, може через незначний проміжок часу, переселенка з Донбасу, випускниця юридичного факультету Донецького юридичного інституту МВС України, Анастасія Сухініна, очолить юридичну організацію, установу чи міністерство. І зовсім не важливо, чиї права вона буде захищати: мешканців Донеччини чи Криворіжжя, головне, що саме ми допоможемо зробити останній крок до здійснення її мрії.

 

Група зв’язків з громадськістю

Донецького юридичного інституту МВС України

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval