Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Фестиваль «Кіно проти корупції» розпочинається і в Кривому Розі
Новини за календарем
2018
Лютий
Пн295121926
Вт306132027
Ср317142128
Чт1815221
Пт2916232
Сб31017243
НД41118254
Про інститут
Статистика відвідувань


75.2%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 484
Вчора: 584
Цього тижня: 1068
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 10350
Минулого місяця: 11339
Всього: 1204115


Фестиваль «Кіно проти корупції» розпочинається і в Кривому Розі

На думку багатьох міжнародних та українських експертів корупція в Україні є однією з найважливіших проблем, більш того, головною загрозою нормального розвитку суспільства. В умовах тотальної корумпованості всіх галузей влади на всіх рівнях принципово неможливо вирішити жодної соціальної, економічної, політичної проблеми. Негативні наслідки, породжувані цим явищем, не тільки перешкоджають прогресивному, поступальному розвитку суспільства, але й являють серйозну загрозу інтересам національної безпеки країни.

Усвідомлювати серйозність проблеми – перший крок до того, аби її подолати. Саме тому фестиваль «Кіно проти корупції» має на меті не тільки показати знайому українцям проблему, а й розказати як варто з нею боротися.

У Кривомі Розі кінофестиваль розпочнеться 14 вересня, в рамках якого покажуть стрічки про корупцію.

Донецький юридичний інститут МВС України велику увагу приділяє виховній роботі з курсантами, студентами та слухачами денної форми навчання факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України. В рамках всебічного розвитку курсантів як особистості, та з метою підготовки кваліфікованих юристів та кадрів для підрозділів Національної поліції України у виші планується організувати похід до кінотеатру «Олімп», в якому проходитиме фестиваль «Кіно проти корупції».

Як повідомляє Transparency International Ukreain, до програми увійшли шість європейських фільмів, які досліджують природу корупції – від неприкритого зловживання владою політиків та корпорацій до негучних побутових конфліктів.

Картини, представлені у рамках фестивалю, – призери світових кінофестивалів і документальні хіти.

Усі покази безкоштовні, за попередньою реєстрацією на сайті nocorruption.org.ua.

Фестиваль є частиною спільного проекту Goethe-Institut в Україні та Федерального агентства з громадянської освіти, що має назву Bestechend (Нездоланне) і реалізується за дружньої підтримки Міністерство закордонних справ ФР.

Сподіваємося, що акторські таланти та режисерські здібності кінострічок допоможуть нашим курсантам усвідомити проблему корупції та знайти шляхи її подолання в подальшій своїй професійній діяльності.

Від імені ректора Донецького юридичного інституту МВС України професора Бесчастного Віктора Миколайовича, науково-викладацького складу та всього колективу вишу-переселенця висловлюємо глибоку вдячність «Артхаус Трафік» за організацію фестивалю «Кіно проти корупції» в нашому місті та за надану можливість перегляду кінострічок курсантами Донецького юридичного інституту МВС України.

Фестиваль «Кіно проти корупції» розпочинається і в Кривому Розі 1 Фестиваль «Кіно проти корупції» розпочинається і в Кривому Розі 2
Фестиваль «Кіно проти корупції» розпочинається і в Кривому Розі 3 Фестиваль «Кіно проти корупції» розпочинається і в Кривому Розі 4
Фестиваль «Кіно проти корупції» розпочинається і в Кривому Розі 5 Фестиваль «Кіно проти корупції» розпочинається і в Кривому Розі 7
Фестиваль «Кіно проти корупції» розпочинається і в Кривому Розі 1

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ МВС України
(з використанням матеріалів електронних ЗМІ)

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval