На факультеті № 2 Донецького юридичного інституту є безліч курсантів, якими слід пишатися. Але сьогодні мова йтиме про курсанта, майбутнього офіцера та просто талановиту, добру та гарну дівчину ‑ Дар'ю Сєліну, яка вже неодноразово проявляла себе, активно приймала участь в громадському житті факультету та інституту.

Дар'я Сєліна ‑ перш за все курсант 106 навчального взводу. Народилася ця красуня в с. Дем'янівка Мангушського району Донецької області. Там же дівчина навчалася, була членом волейбольного клубу, займалася у музичній школі з класу «Фортепіано» та віддавала всю себе заняттям з вокалу. У 2017 році, закінчивши Дем'янівську загальноосвітню школу I-III ступенів, Дар'я твердо вирішила для себе, що стане поліцейським та буде охороняти правопорядок у рідній країні.

Успішно подолавши вступну компанію, 16 серпня 2017 року Дар'я розпочала свій шлях у Донецькому юридичному інституту МВС України у якості курсанта. З самого початку навчання Дар’я зарекомендувала себе як сумлінний курсант, яка прагне до здобуття нових знань, сидячи за книжками та конспектами і вдень, і вночі. Але при цьому вона не забувала і активно проявляти себе, своє бажання допомагати колективу. Усі ми, безперечно, пам'ятаємо флешмоб з приводу закінчення табірного збору ‑ одним з його організаторів була і наша красуня. Далі були чисельні спортивні змагання, де курсант Сєліна також позиціонувала себе як спортсменка, демонструючи усім скрізь гарну фізичну загартованість. Окрім того, саме Дар'я була однією з активістів, які підтримує діяльність спортивного відділу Ради курсантського самоврядування. У вільний від навчання час та під час спортивно-масових заходів збирає курсантів, з якими займалася волейболом, а тих, хто не вмів грати ‑ залюбки вчила.

Чим більше проходило часу, тим краще і ми знайомилися з Дар'єю, дізнавалися про її інтереси та хобі. І так, одного разу вона проявила себе у якості талановитого оратора, приймаючи участь спочатку на зустрічі з письменником Анатолієм Бутенко, а потім виступаючи на міських заходах та заходах організованих під егідою Головного управління Національної поліції в Донецькій області ‑ до Дня української писемності та мови та Міжнародного дня рідної мови з віршованими творами. З тих пір курсант Сєліна регулярно готується до заходів, де потребується увага до віршованих виступів.

Окрім того, наша чарівна красуня стала яскравою прикрасою делегації Донецького юридичного інституту під час проведення урочистих заходів у м. Краматорську, присвячених Дню Гідності та Свободи, а також Другій річниці з дня створення громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських». Творча композиція «Україна в серці кожного з нас», яку виконали курсанти-першокурсники ДЮІ у форменому одязі та національному жіночому вбранні поєднав виконання під презентації віршів, пісні та елементів стройової підготовки викликали жваві оплески учасників урочистостей.

Всі ми також пам'ятаємо флешмоб до свята Водохрещи, де 50 курсантів факультету № 2 у формі літер ДЮІ виконували вправу згинання та розгинання рук в упорі лежачи. Автором ідеї цього спортивного флешмобу також виступила Дар'я, яка вечорами збиралася з курсантами, аби зробити дещо особливе. І результат, безперечно, є!

Але є подія, яка визиває в нас справжнє почуття гордості за своїх курсантів ‑ це участь Дар'ї у першому обласному творчо-професійному конкурсі з нагоди свята 8 березня «Феєрія краси-2018». Тяжкий місяць підготовки та виснажливих репетицій допоміг вибороти курсанту Сєліній перемогу у номінації «Міс посмішка». І вона дійсно завжди посміхається, дарує усім заряд енергії. Під час концерту та участі вона не переставала посміхатися ‑ ані тоді, коли співала, ані тоді, коли з почуттям гордості розповідала про себе, про те, що вона ‑ курсант Донецького юридичного інституту, поліцейський та майбутній офіцер. А її пропозиція під час інтелектуального конкурсу прийняти Закон «Про людяність» була позитивно оцінена членами журі конкурсу ‑ народним депутатом України Дмитром Лубінцем та очільником поліції Донеччини Миколою Семенишиним.

Талановита, енергійна, спортивна, красива, чуйна та розумна ‑ все це про нашу Дар'ю Сєліну! Вона завжди підтримає, ніколи не дасть засумувати. І ми пишаємося тим, що на факультеті № 2 Донецького юридичного інституту є такі курсанти, які з гідністю представляють факультет та інститут взагалі на території рідної Донеччини!

 

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08

Олександра Колєсова,

комунікаційний центр Ради курсантського самоврядування факультету №2

Real time web analytics, Heat map tracking