Шановний Андрію Васильовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Дуже приємно, що серед випускників нашого навчального закладу є і Ваше ім’я. Отримавши неоціненний досвід практичної роботи у відділенні ДАІ Торезького МВ ГУМВС України в Донецькій області, де пропрацювали понад 17 років на посадах середнього начальницького складу Державтоінспекції МВС України, Ви повертаєтеся в стіни Alma Mater, де жага до знань та непереможне бажання займатися науковою діяльністю швидко приносять бажані результати – захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему «Рішення, дії та бездіяльність ДАІ в адміністративно-деліктному провадженні та їх оскарження».

Численні наукові праці, серед яких монографія, методичні рекомендації, довідники для правоохоронних органів, що стоять на стражі безпеки дорожнього руху, постійна організація і активна участь у наукових заходах, тісна співпраця як з різними навчальними закладами, так і практичними підрозділами поліції заслуговує поваги не тільки серед співробітників Донецького юридичного інституту, а й поза його межами.

Сьогодні Ви перебуваєте в розквіті сил, маєте гідний життєвий та професійний досвід і водночас перед Вами відкриті якнайширші перспективи нових життєвих перемог.

Шановний Андрію Васильовичу!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя і радості, професійних успіхів та життєвої наснаги. Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, а вірними супутниками долі будуть непохитна воля та оптимізм. Хай наступні роки та майбутні дороги рясніють добрими справами, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи!

 

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking