Шановний Олегу Миколайовичу!

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу та співробітників інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаємо Вас з Днем народження.

Почавши свій трудовий шлях в Інституті Прикордонних військ України у місті Хмельницькому, Ви пройшли шлях від викладача кафедри інженерно-технічних засобів охорони кордону до ректора Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Понад 140 наукових та науково-методичних праць, навчальних посібників та монографій, авторських свідоцтв та патентив на винаходив визначають Вас як видатного українського діяча, вченого талановитого командира та офіцера, що служить на благо нашої рідної України.

Зичимо Вам, шановний Олегу Миколайовичу, міцного здоров`я на довгі роки, добробуту та життєвих гараздів, здійснення мрій та прихильності долі. Нехай поруч з Вами завжди будуть близькі та рідні люди, тепло спілкування з якими буде запорукою гарного настрою. Миру та злагоди на нашій землі.

 

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking