Шановний Денисе Володимировичу!

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу та співробітників інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаємо Вас з Днем народження.

Великий досвід державної роботи юридичного спрямування сформував Вас як професіонала, котрий якісно й вміло керує діяльністю департаменту Міністерства. Зразкова служба та вагомі досягнення відображають ефективні управлінські принципи, що оцінено на найвищому рівні!

Розпочавши службу у Головному управлінні військового та матеріально-технічного забезпечення МВС України на посаді юриста, Ви досягли значних висот та натепер керуєте Департаментом юридичного забезпечення Міністерства внутрішніх справ України, а високі державні нагороди та визнання, тільки підтверджують те, що Ви є дійсно високопрофесійним керівником та визначним діячем України.

Ми щиро вдячні Вам за постійну дієву підтримку, що надається з Вашого боку вишу-переселенцю, сподіваємося що наша подальша співпраця буде лише міцнішатиме та багатітиме значними досягненнями у розвитку відомчої освіти і науки.

Шановний Денисе Володимировичу!

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та щастя, життєвих сил, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, злагоди, миру та достатку у Вашому домі та всій Вашій родині! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, а вірними супутниками долі будуть непохитна воля та оптимізм. Хай наступні роки та майбутні дороги рясніють добрими справами, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи!

 

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking