Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу та співробітників інституту, курсантів, студентів та слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаємо керівництво та військовослужбовців 21 окремої бригади охорони громадського порядку військової частини 3011 Національної гвардії України з присвоєнням імені Петра Калнишевського.

Славетним ім’ям визначного отамана Петра Калнишевського увінчаний Ваш підрозділ, що прославився своєю любов’ю та відданістю народу України у боротьбі за його незалежність. Так і сьогодні ваш підрозділ прославляє добре ім’я гетьмана у Кривому Розі, а військовослужбовці бригади, сумлінно виконуючи обов’язок бути відданим Присязі на вірність Українському народові. Честь носити ім’я видатного кошового отамана випала не випадково, адже саме в Кривому Розі знаходиться пам’ятник Петру Калнишевському, як визначного діяча від якого починалася історія ще поштової станції Кривого Рогу.

Маючи велику історію з 1966 року, бригада ось вже понад 50 років виконує поставленні завдання з охорони та оборони наших громадян. Впевнений, що нові звершення 21 окремої бригади стануть запорукою настання миру на нашій рідній землі, а родини військовослужбовців, будуть впевнені у наступному мирному та світлому дні.

Вітаємо керівництво та військовослужбовців з високим визнанням з боку керівництва держави та бажаємо, щоб кожен день був осяяний світлими подіями та гарним настроєм, а успіхи супроводжують вас у всіх нових починаннях та благородних справах.

 

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking