24 серпня у м. Маріуполі біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченко проходили міські урочисті заходи, присвячені 27-й річниці Дня незалежності України. Маріупольців, гостей міста підтримали і представники Донецького юридичного інституту МВС України. Делегацію інституту на урочистостях очолював проректор, капітан поліції Денис Нестеров. Курсанти факультету № 2 інституту вишикувалися в одному строю з представниками різних правоохоронних та силових структур.

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко у своєму вітальному слові зазначив: «Наша країна – молода чарівна дівчина з широкими золотими степами та безмежним синім небом, яка надихає та захоплює кожного з нас. Незалежність – це сила кожного з нас. Ми стаємо незалежними тоді, коли незалежність розквітає в нашій душі, серці та  думках. Ми повинні бути з вами відповідльними за нашу країну. Ми маємо її любити усім серцем, розвивати та насолоджуватися, як з кожним роком квітне наша держава. З Днем народження,Україна  ‑ найчарівніша країна у світі». З вітальними промовами також звернулися народний депутат України Олексій Білий і радник голови Донецької обласної державної адміністрації Микола Трофименко.

Протягом заходу до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченко присутні поклали квіти. Окрім того всі бажаючи мали можливість виступити біля мікрофону з віршами, присвяченими святу. Від факультету № 2 з віршем «Про Незалежність» виступила курсант 207-го навчального взводу рядова поліції Олена Ревенко. Також на урочистостях виступили і творчі колективи міста.

Пропонуємо фото звіт участі представників Донецького юридичного інституту в у м. Маріуполі в урочистих заходах, присвячених 27-й річниці незалежності України.

 

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13

Сергій Пекарський,

з використанням інформації електронних ЗМІ

Real time web analytics, Heat map tracking