Вельмишановна Ларисо Давидівно!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Отримавши в далекому 1977 році юридичну освіту, Ваша трудова діяльність почалася в органах внутрішніх справ, де Ви пройшли шлях від сержанта міліції до полковника, від рядового міліціонера до начальника кафедри Національної академії внутрішніх справ.

Ви знаний фахівець, адже маючи значний досвід роботи та глибокі правові знання з кримінально-процесуального права, Ви постійно берете участь у розробці законодавчих актів, що регламентують діяльність судових та правоохоронних органів України, підтримуєте тісні зв’язки з науковими установами, навчальними закладами та правоохоронними органами інших країн. Як висококласний спеціаліст та досвідчений педагог Ви виховали не одну плеяду фахівців-юристів, працівників правоохоронних органів та науковців. Ваші учні працюють у різних юридичних установах, навчальних закладах, обіймають керівні посади в органах МВС.

За вагомий особистий внесок у зміцнення законності та правопорядку, у розвиток кримінально-процесуальної науки, вдосконалення правозастосовної практики, високий професіоналізм, ініціативу та наполегливість, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків у 2010 році Вам Президентом України було присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України». Досягти таких значних результатів на трудовому, науково-дослідницькому шляху допомогло Ваше життєве кредо: все в наших руках, тому їх не можна опускати.

Разом з тим, Ви залишаєтесь чарівною яскравою жінкою, прикладом краси, жіночності та ніжності.

Вельмишановна Ларисо Давидівно!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя і радості, професійних успіхів та життєвої наснаги. Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, а вірними супутниками долі будуть непохитна воля та оптимізм. Хай наступні роки та майбутні дороги рясніють добрими справами, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи!

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking