Новини

17 травня 2019 року на базі Донецького юридичного інституту МВС України пройшла ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Національна поліція України: сучасний стан та перспективи розвитку», організована за підтримки керівництва інституту кафедрою адміністративно-правових дисциплін факультету №1.

Особливістю проведення цьогорічної конференції стало її приурочення до Дня науки України. Саме тому відкриття конференції розпочалося з привітання науковців інституту. Від імені ректора інституту Віктора Миколайовича Бесчастного, вченої ради інституту та себе особисто всіх присутніх привітав завідувач кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права доктор юридичних наук, доцент Куракін Олександр Миколайович.

Шановний Миколо Володимировичу!

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди Вашого 35-річного Ювілею від Дня народження!

Висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Ви як сумлінний, дисциплінований, високопрофесійний працівник та педагог проявляєте неабиякий професіоналізм у викладацькій діяльності.

Завдяки Вам і Вашій команді «Дангіон»  музей Кривого Рогу поповнюється знахідками, скарбами, артефактами із підземель.

Шановний Олександре Івановичу!

Дозвольте від усього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Ваша кропітка робота ‒ це реальний і значний внесок у процес підготовки майбутнього правоохоронців. Ви користуєтеся заслуженим авторитетом в нашому колективі як відповідальний, компетентний, досвідчений педагог. Наполегливість, висока самовіддача і постійний пошук ефективних шляхів вирішення поставлених завдань допомагають Вам у Вашій діяльності.

Шановна Світлано Олександрівно!

Прийміть наші щирі та сердечні вітання с Днем народження!

Методист – це професіонал, це педагог з великої літери і людина, що має велике серце, яка щоденно вирішує актуальні питання науково-методичного, інформаційного супроводу управлінської діяльності, організації навчально-виховного процесу навчального закладу.

Шановний Анатолію Петровичу!

Вітаємо Вас від щирого серця з Днем народження!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Ви успішно передаєте свій досвід майбутнім поліцейським, викладаючи на високому рівні спеціальні дисципліни, керуючись у своїй роботі загальнолюдськими моральними рисами і якостями та глибокими теоретичними знаннями.

Real time web analytics, Heat map tracking