Новини

На сьогоднішній день у майбутніх абітурієнтів є не обмежена можливість вибору професій. Серед яких професія юриста по праву вважається однією з найшановніших.

Працівники кафедри цивільно-правових дисциплін факультету №3 провели профорієнтаційну зустріч зі слухачами Криворізького коледжу Національної металургійної академії України.

22 січня у м. Маріуполі, як і по всій Україні проходять заходи, присвячені Дню Соборності та 100-чю Акту Злуки. Загальновідомо, що День Соборності – свято України, яке відзначають щороку в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 році у м. Києві. Сто років тому Акт Злуки символізував єднання українського народу, якій попередньо був поділений між різними імперіями. Політичним елітам різних українських земель вдалося об’єднатися в єдину соборну країну.

Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу та є інтегральним результатом складного і довготривалого процессу формування.

22 січня 2019  року, факультетом №1 Донецького юридичного інституту МВС України  організовано та проведено флешмоб  22 PUSH-UP CHALLENGE. У вказаному заході прийняли активу участь курсанти факультету на чолі із заступником декана факультету, майором поліції Шапарем Артемом Олександровичем, провідним фахівцем факультету, майором поліції Єрошкіним Миколою Володимировичем а також викладачем кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету, майором поліції Цурканом Олексієм Петровичем.

Сьогодні, 22 січня 2019 року в країні відзначається 100-річчя Дня Соборності України.

У Металургійному раоні м. Кривого Рогу пройшла царемонія покладання квітів до памяті на честь бійців, які загинули під час виконання військового обовязку в зоні проведення антитерористичної операції на сході України біля меморіального комплексу виконкому районної у місті ради.

Real time web analytics, Heat map tracking