Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2017
Листопад
Пн306132027
Вт317142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт31017241
Сб41118252
НД51219263
Про інститут
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 22
Вчора: 424
Цього тижня: 2399
Минулого тижня: 3200
Цього місяця: 10674
Минулого місяця: 12902
Всього: 1165635


Новини
Вітаємо начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області, генерала поліції третього рангу Миколу Олександровича Семенишина з Днем народження!

Вітаємо начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області, генерала поліції третього рангу Миколу Олександровича Семенишина з Днем народження!

Шановний Миколо Олександровичу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

Детальніше...
 
Злочин та види злочину вивчали на відкритому занятті з англійської мови курсанти Донецького юридичного інституту МВС України

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом. Особливістю вивчення дисципліни “Іноземна мова за професійним спрямуванням” у Донецькому юридичному інституті є те, що курсанти та студенти дізнаються багато цікавої та корисної інформації пов’язаної з їхньою майбутньою професією на іноземній мові.

22 листопада, у навчальному взводі 201 відбулося відкрите семінарське заняття з англійської мови на тему «Злочин», викладач Мамонова Олена Іванівна.

Всі етапи даного заняття чітко прослідковувалися. Викладач вдало підібрала методи і прийоми проведення заняття: розповідь, бесіда, пояснення, дискусії, розкриваючи сутність злочинності в Україні та усьому світі. На занятті було створено атмосферу доброзичливості і взаємоповаги, усі без винятку курсанти були активними та ініціативними, брали участь в обговоренні матеріалу, разом із викладачем шукали відповідь на проблемні питання та виконували практичні вправи. Заняття було і навчальним, і пізнавальним.

Детальніше...
 
Заходи з нагоди дня пам’яті жертв Голодомору

Щороку у четверту суботу листопада Україна відзначає меморіальними заходами День пам’яті жертв голодомору, встановлений указом Президента України Л. Кучми у 1998 році.

Голодомор 1932-1933 років – одна й найтрагічніших сторінок нашої новітньої історії, на законодавчому рівні визнана в Україні та ще 16 державах світу як акт геноциду.

Починаючи з 2005 року, події Голодомору стали важливим елементом державної політики національної пам’яті. Це, з одного боку, значно актуалізувало увагу науковців до дослідження характеру та перебігу тих подій, однак у той самий час перетворило трагедію на об’єкт численних політичних маніпуляцій всередині українського політикуму та на міжнародній арені.

З погляду на це, надзвичайно важливим є формування у студентів – майбутніх юристів об’єктивного підходу у ставленні до Голодомору, раціоналізації цього колективного травматичного спогаду для розуміння його причин та наслідків.

Детальніше...
 
Голодомор — помста за свободу, помста за революцію

Голодомор — помста за свободу, помста за революцію

Цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада.

Президент України, підтримавши ініціативу громадських організацій, міністерства культури і мистецтв, Державного комітету у справах релігій, Державного комітету телебачення і радіомовлення, ухвалив встановити в країні День пам’яті жертв голодомору.

Детальніше...
 
Представники Донецького юридичного інституту особисто привітали Криворізький металургійний інститут Національної металургійної академії України з 55-річним Ювілеєм

24 листопада 2017 року, свій 55-річний ювілей відзначає Криворізький металургійний інститут Національної металургійної академії України.

Це єдиний металургійний вищий навчальний заклад освіти міста Кривий Ріг, в якому продовжується та удосконалюється піввіковий досвід підготовки фахівців. Металургія становить основу сучасної промисловості, з нею тісно пов'язані майже всі галузі знань технологічного, природничого, комп'ютерного, економічного та управлінського напрямів.

Криворізький металургійний інститут був створений з ініціативи міської влади та Криворізького металургійного заводу у 1962 році як регіональне відділення Дніпропетровського металургійного інституту (сучасна назва – Національна металургійна академія України) для забезпечення кадрами металургійного профілю зростаючих потреб заводу, а також агломераційних фабрик, цехів з виробництва окатишів гірничо-збагачувальних комбінатів та ремонтних підприємств, які їх обслуговують.

Детальніше...
 
Підвищення професійної майстерності – пріоритетний напрямок розвитку викладачів Донецького юридичного інституту МВС України

З 13 по 18 листопада 2017 року у м. Києві на базі Міжнародного центру ізраїльського воєнізованого спорту відбулися навчання з курсу професійно-спортивної підготовки за базовим класом F, F+ під керівництвом інструкторів ICIPS.

За підтримкою ректора інституту та керівництва ICIPS була надана можливість прийняти участь в проходженні курсу викладачу кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання, майору поліції Цуркану Олексію Петровичу.

Детальніше...
 
ПРЕС-ОГЛЯД ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти»

З метою привернення уваги суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах, а також з метою пошуку шляхів вирішення цієї проблеми, у рамках Десятиліття дії з забезпечення безпеки дорожнього руху 2011-2020 в усьому світі проводяться Тижні безпеки дорожнього руху.

Починаючи з 2006 року Донецьким юридичним інститутом МВС України щорічно проводяться Міжнародні науково-практичні конференції, які приурочуються до Всесвітнього Дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод, що відзначається у третю неділю листопада. З цієї нагоди, 17 листопада відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти».

З кожним роком палкі дискусії під час наукових заходів набувають все більшої актуальності та значущості. Адже, питання, пов’язані із забезпеченням безпеки дорожнього руху, не зважаючи на заходи, що вживаються державними органами та громадськістю, залишаються до кінця не вирішеними.

Пропонуємо Вашій увазі ПРЕС-ОГЛЯД ХІІ Міжнародної науково-практичної конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти»:

Детальніше...
 
ДЯКУЮ – ДІД! (матеріал професора О.В.Одерія з нагоди 100-річчя професора М.В.Салтевського)

 

8 листопада 2017 року виповнилося 100 років від дня народження доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, провідного фахівця у галузі судової експертизи і криміналістики Михайла Васильовича Салтевського, учасника Великої Вітчизняної війни, нагородженого 14 орденами та медалями. Цієї події було присвячено три наукових форуми.

Так, 30 жовтня 2017 року силами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса Національної Академії правових наук України було проведено круглий стіл. У свою чергу, 7 листопада 2017 року Харківським науково-дослідним інститутом судових експертиз ім. Засл. проф. М.С.Бокаріуса проведено міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики». Безпосередньо у день 100-річчя від дня народження М. В. Салтевського Харківським національним університетом внутрішніх справ було проведено міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні тенденції  розвитку  криміналістики  та кримінального процесу».

Детальніше...
 
У м. Волноваха Донецької області проведено «Фестиваль поліцейської та юридичної освіти»

Концепція реформування освіти в МВС України, яка затверджена наказом МВС України від 25.11.2016 № 1252 зазначає, що сучасні потреби щодо поліцейських послуг та заходів забезпечуються формуванням відповідних компетенцій на основі якісного добору кандидатів до служби у різних підрозділах поліції, їх фахової підготовки та підвищення кваліфікації у навчальних закладах системи МВС України. Саме тому питання проведення профорієнтаційної роботи щодо якісного відбору кандидатів на службу в підрозділи Національної поліції України, їх фахової підготовки в Донецькому юридичному інституті МВС України постійно знаходиться на контролі керівництва вищу.

Уже сьогодні ДЮІ разом із поліцією Донеччини активно проводить роботу щодо набору абітурієнтів 2018 року. Розроблені профорієнтаційні матеріали, визначені організаційні напрями співпраці на території міст і селищ Донецької області, підконтрольних українській владі, згідно з якими представники ДЮІ спільно з правоохоронцями Головного управління Національної поліції Донеччини, більшість з яких є нашими випускниками, презентують старшокласникам переваги отриманням професії правоохоронця чи цивільного юриста саме у ДЮІ. Активну допомогу у проведенні іміджевих заходів працівникам інституту надають освітяни міст та районів Донеччини.

Ідейними організаторами спільних профорієнтаційних заходів стали ректор інституту, професор Віктор Миколайович Бесчастний та начальник ГУНП в Донецької області генерал поліції третього рангу Микола Олександрович Семенишин. Зусилля особового складу ДЮІ МВС України, ГУНП в Донецькій області, місцевого самоврядування та освітян Донецької області задля якісної профорієнтаційної роботи серед школярів та молоді міста, відображаються у проведенні Фестивалів поліцейської та юридичної освіти.

Детальніше...
 
Вітаємо начальника Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Вадима Вікторовича Кульчицького з ЮВІЛЕЄМ!

Вітаємо начальника Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Вадима Вікторовича Кульчицького з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Вадиме Вікторовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 397
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval