Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
2018
Липень
Пн2529162330
Вт26310172431
Ср2741118251
Чт2851219262
Пт2961320273
Сб3071421284
НД181522295
Про інститут
Статистика відвідувань


74.7%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.7%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 37
Вчора: 1225
Цього тижня: 1262
Минулого тижня: 4958
Цього місяця: 10529
Минулого місяця: 14242
Всього: 1276631


Новини
Вітаємо доцента кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету № 1 підполковника поліції Політову Анну Сергіївну з Днем народження

Шановна Анно Сергіївно!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ви вже протягом тривалого часу є невід’ємною частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту, перегортаючи разом з нами і сторінки перемог, і тяжких випробувань, які випадали на долю вишу-переселенця.

Детальніше...
 
Вітаємо проректора Донецького юридичного інституту МВС України Гуро Валерія Валентиновича з Днем народження!

Вітаємо проректора Донецького юридичного інституту МВС України Валерія Валентиновича Гуро з Днем народження!

Від імені Вченої ради, ректорату, науково-педагогічного складу, працівників, курсантів, студентів, слухачів, аспірантів та себе особисто  щиро й сердечно вітаємо Вас, шановний Валерію Валентиновичу, з Днем народження!

Ви вже протягом тривалого часу є невід’ємною частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту МВС України, перегортаючи разом з нами сторінки перемог і тяжких випробувань, які випадали на долю рідного навчального закладу

Детальніше...
 
Мотивація до навчання – передумова отримання якісної освіти

Основним компонентом організації освітньої діяльності є мотивація, яка може бути внутрішньою або зовнішньою щодо самої діяльності. Для кожної особистості, яка бажає здобути відповідний освітній рівень та професію мотивація виступає внутрішньою характеристикою. Основою для мотивації освітньої діяльності складають пізнавальні інтереси, які безпосередньо впливають на зміст і процес навчання.

Своєю чергою освітня діяльність курсанта, спрямована на здобуття професії правоохоронця за відповідною спеціалізацією спонукає комплекс мотивів, пов’язаних з соціальним змістом правоохоронної функції щодо забезпечення особистої та публічної безпеки, протидії злочинності тощо.

Детальніше...
 
Сьогодні вітаємо бухгалтерів з професійним святом

Сьогодні вітаємо бухгалтерів з професійним святом

Бухгалтерська справа досить рутинне заняття. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає колосальну кількість сил і часу. Іноді, особливо в кінці місяця, кварталу, року, у фінансових відділах часто виникає підвищена напруга. Проте в році існують особливі дні, в які всі ми маємо прекрасну можливість висловити свою вдячність тим, хто займається цією нелегкою працею.

День бухгалтера України відзначається щорічно 16 липня на підставі Указу Президента України від 18 червня 2004 року. Дата для започаткування цього професійного свята була обрана у зв'язку з прийняттям 16 липня 1999 року Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність». Цей закон регулює бухгалтерську діяльність організацій, а також встановлює основи ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Основна мета бухгалтерського обліку і ведення фінансової звітності полягає в наданні користувачам повної та об'єктивної інформації про фінансовий стан підприємства, результати його діяльності та обіг грошових коштів.

У день професійного свята бухгалтерів вітаємо насамперед працівників відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Донецького юридичного інституту МВС України Костюченка Олександра Павловича, Крейцьман Дмитро Володимировича, Гриднікову Олену Євгенівну, Кузнецову Тетяну Анатоліївну, Снісарчук Оксану Петрівну, Свиридюк Ірину Миколаївну, Снісарчук Ірину Володимирівну, Ситник Марину Борисівну, Бадєєву Світлану Іванівну, Попович Ольгу Олександрівну, Байбарак Марину Володимирівну, Бондаренко Світлану Василівну.

Детальніше...
 
Сьогодні, 15 липня 295 абітурієнтів Донецького юридичного інституту у Кривому Розі складали іспит з фізичної підготовки - біг дистанцією 1 кілометр

Вступників розподілили на групи до п’ятнадцяти чоловік і у призначений час кожен з них намагався продемонструвати як можна кращий результат. У цьому році фізичні нормативи : біг дистанцією 100 і 1000 метрів, КСВ, були винесені поряд з предметами ЗНО і правовим творчим іспитом четвертою конкурсною дисципліною. Також відбулися зміни і в системі оцінювання: було відмінено різницю у результатах між дівчатами та хлопцями. Тому у наступному навчальному році очікується збільшення частки зарахувань абітурієнтів чоловічої статі. Також відбір для розподілу навантаження і, відповідно, покращення результатів  проводився у 2 дні. 14 липня – забіг на 100 метрів і КСВ.

Для складання цього іспиту вступники прибували з усіх куточків України.   Захід розпочався о восьмій годині ранку на стадіоні “Гірник” і завершився опівдні, коли остання група перетнула фінішну відмітку. Для зручності прибулим з далеких міст і селищ надавався гуртожиток  і кімнати казарми. Адміністрацією  інституту були надані автобуси для організованого перевезення майбутніх курсантів до місця складання дисципліни. На заході було присутнє вище керівництво інституту, яке напутнім словом допомогло учасникам налаштуватися на всю важливість цього доленосного моменту їхнього життя. Треба зазначити, що 13 липня з вступниками проводилася консультація з аспектів складання дисциплін із порадами і застереженнями щодо не тільки складання, а й підготовки до складання.

Детальніше...
 
Перші враження абітурієнтів ДЮІ про перебування в інституті

У Донецькому юридичному інституті проходить вступна компанія на різні форми навчання. Вступники мріють бачити себе в якості курсантів, студентів чи слухачів інституту. Попередньо всі бажаючи обирали навчання бюджетну чи контрактну. З початку вступної компанії проходять конкурсний відбір, складають необхідні випробування. які визначені Правилами прийому до Донецького юридичного інституту МВС України у 2018 році. Значну частину абітурієнтів складають вихідці з Донецької області. Саме тому своїми враженнями про перші дні перебування в нашому інституті ділиться абітурієнт з м. Маріуполя Анастасія Ткаченко. Отже, зберігаючи стилістику пропонуємо думки Анастасії:

«З початку, все ті, хто бажає навчатися в якості курсантів, випробувати на собі всю складність і відповідальність його життя, здають необхідні іспити, проходять медичну комісію, здають фізичні нормативи і після хвилюючого очікування, нарешті потрапляють на навчання до Донецького юридичного інституту.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті МВС України відбувся черговий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації (м. Кривий Ріг)

На базі Донецького юридичного інституту МВС України (м. Кривий Ріг) триває проведення курсів підвищення кваліфікації для категорії патрульних поліцейських.

14 липня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу факультету № 1 за адресою: вул. Співдружності 92А, відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації.

Патрульні поліцейські у складі 29 осіб, з яких: 6 – Управління патрульної поліції в Кіровоградській області ДПП, 6 – Управління патрульної поліції в Черкаській області ДПП та 17 – Управління патрульної поліції в м. Кривому Розі ДПП, вдало склали комплексний екзамен з теоретичної підготовки та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України професора Віктора Бесчастного з Днем металурга та гірника

Шановні працівники і ветерани металургійної промисловості!
Щиро вітаю Вас з професійним святом!

ректор Донецького юридичного інституту МВС України професор Віктор Бесчастний

Вам, трудівникам найстарішої професії, яка поєднала в собі силу, мужність і вміння плавити метал, добре відомо, скільки для цього необхідно терпіння і наполегливості. Ваша праця необхідна країні кожну мить, без неї неможливо уявити собі життя і роботу багатьох галузей промисловості та господарства.

У відповідальний для нашої країни час економічних перетворень, найвищої поваги заслуговує Ваша нелегка, але надзвичайно важлива для всього суспільства праця.

Метал – основа промисловості, без нього неможливо уявити наше життя, роботу заводів і фабрик. Я впевнений, що потрібно віддати належне Вам, шановні металурги, за те, що Ви при серйозних труднощах, у складних ринкових умовах економіки зуміли зберегти потенціал своєї галузі і знайшли шляхи інтенсифікації та підвищення ефективності її роботи. Без сумніву всі намічені плани досягаються завдяки взаєморозумінню, цілеспрямованій, злагодженій роботі працівників металургійної промисловості, адже металурги завжди були, є й будуть уособленням гідності робочої людини, щедро наділеної відвагою та працьовитістю.

Детальніше...
 
14 липня – початок вступних випробувань з рівня фізичної підготовленості для вступників на факультет №1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) ДЮІ МВС України

Донецький юридичний інститут МВС України, як виш-переселенець, як заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання уже третій день поспіль приймає абітурієнтів, майбутніх здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» та «магістр» та забезпечує умови складання вступних випробувань, які безпосередньо здійснюються у навчальному закладі.

Ранок 14 липня 2018 року визначився особливим, адже став стартом наближення до мрії, яка є єдиною та характерною для абітурієнтів 2018 року – вступ до закладів вищої освіти. Саме сьогодні, вступники які обрали і визначили для себе: служіння народові, а отже - стати майбутніми офіцерами Національної поліції України, а щаблем на досягненні такої цілі визначили Донецький юридичних інституту МВС України шляхом вступу на факультет №1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) Донецького юридичного інституту МВС України, приступили до складання вступних випробувань.

У відповідності до затверджених Департаментом персоналу, організації освітньої та наукової діяльності управління професійної освіти та науки Міністерства внутрішніх справ України Методичних рекомендацій з організації та проведення оцінки рівня фізичної підготовленості у закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку кадрів для Міністерства внутрішніх справ України і Національної поліції України, щодо перевірки рівня фізичної підготовленості кандидатів висуваються наступні контрольні вправи: біг 1000 м(хв.,с), біг 100 м (с) та комплексна силова вправа (разів на хв.), які розподіляються в залежності від вікового цензу, а саме вікова група 17-25 років та 26-30 років та оцінюються за 200 бальною таблицею нормативів з фізичної підготовки кандидатів на навчання у ЗВО МВС. Своєчасна організація надала можливість о 08.00 год розпочати прийняття складання вступного випробування, а саме бігу на 100 метрів та виконання комплексної силової вправи поміж кандидатів щодо вступу на факультет №1. Оцінювання відбувалось під керівництвом та контролем сформованої фахової (предметної) комісії з використанням відповідних технічних засобів та приладдя. Поміж її складу, задля забезпечення неупередженості результатів, визначаються і співробітники Національної поліції України з інших регіонів країни, зокрема із Запорізької, Рівненської, Київської області та ін.. Задля надання швидкої медичної допомоги були присутні і підготовлені групи медичних фахівців.

Детальніше...
 
Спільними зусиллями ДЮІ, ГУНП в Донецькій області, Департаменту патрульної поліції абітурієнти з Донецької області своєчасно прибули до м. Кривого Рогу

З 12 липня настала відповідальна пора для абітурієнтів Донецького юридичного інституту МВС України, які мріють про професію поліцейського. Майбутні працівники підрозділів досудового розслідування, кримінальної поліції, превентивної діяльності, вихідці з різних міст та районів Донецької області прибули до інституту для складання випробування з фізичної підготовки та творчого конкурсу.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 493
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval