Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.8%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.5%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 318
Вчора: 1087
Цього тижня: 1405
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 12290
Минулого місяця: 12820
Всього: 1376165


Вітаємо академіка НАПрН України, доктора юридичних наук, професора Панова Миколу Івановича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Миколо Івановичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Садикову Інну Володимирівну – Старшого інспектора відділу кадрового забезпечення Донецького юридичного інституту
Про інститут - Новини

Шановна Інна Володимирівно, вітаємо Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
Вітаємо провідного фахівця редакційного відділення відділу організації наукової роботи, кандидата філологічних наук Федоренко Ольгу Борисівну з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Ольго Борисівно!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
Ознайомча практика – як одна із складових освітнього процесу першокурсників Донецького юридичного інституту
Про інститут - Новини

Невід'ємною складовою частиною практичної підготовки курсантів-першокурсників закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, є ознайомча практика в комплектуючих підрозділах Національної поліції України, що здійснюється з метою закріплення теоретичних знань, отриманих на певному етапі навчання відповідно до напряму, спеціальності, набуття та вдосконалення професійних навичок і вмінь, що відповідають кваліфікаційним вимогам професії "поліцейський".

06 серпня 2018 року на базі Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області розпочався другий етап ознайомчої практики для 62 курсантів першого курсу факультету №1.

Детальніше...
 
Вітаємо фахівця відділення роботи з перемінним складом ДЮІ МВС України Кошелєву Тетяну Миколаївну з днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Тетяно Миколаївно!

Щиросердно вітаємо Вас з днем народження!

Детальніше...
 
Відпустка – час для самовдосконалення
Про інститут - Новини

Протягом семи спекотних днів з 22 по 28 липня 2018 року на території оздоровчого спортивного табору ПБК «БАРС» в с.Тернуватка, Дніпропетровської області проходили інструкторсько-тренувальні збори по Крав-Маг Сін-Сьобу.

За сприянням ректора ДЮІ МВС України Бесчастного В.М., президента ПБК «БАРС» Коржака В.М. та шеф-інструктора Академії Крав-Мага Сін-Сьобу Галана В.В. отримав змогу прийняти участь в цьому інформаційно насиченому заході викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання, майор поліції Цуркан О.П.

Детальніше...
 
Вітаємо бухгалтера відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Донецького юридичного інституту Кузнецову Тетяну Анатоліївну з Днем народження
Про інститут - Новини

Шановна Тетяно Анатоліївно!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з Днем народження!

Детальніше...
 
Інструктаж курсантив першого курсу факультету №1 Донецького юридичного інтитуту перед началом ознайомчої практики
Про інститут - Новини

Ознайомча практика курсантів вищих навчальних закладів, що належать до системи МВС України, є невід'ємною частиною навчально-виховного процесу як важливий етап професійного становлення майбутнього поліцейського. Вона відіграє неабияку роль в ознайомленні з роботою органів Національної поліції, оскільки покликана максимально прискорити адаптацію майбутніх випускників до практичної діяльності, пробудити у них інтерес і бажання працювати у відповідних органах Національної поліції.

Третього серпня 2018 року в Донецькому юридичному інституті МВС України провели інструктаж курсантів І-го курсу факультету №1 , які шостого серпня будуть проходити практику у Криворізьких відділах Національної поліції.

Детальніше...
 
5 серпня – День Повітряних Сил Збройних Сил України
Про інститут - Новини

Всі ті, хто так чи інакше пов’язує своє життя з Повітряними Силами Збройних Сил України, відзначають своє професійне свято, що носить назву «День Повітряних Сил Збройних Сил України» на підставі Указу Президента України № 579/2007 від 27-го червня 2007 року щорічно, починаючи з 2007 року в перший неділю серпня. Даним Указом визнається таким, що втратив дію Указ Президента Незалежної України, підписаний раніше, 2-го липня 1997-го року «Про День Військ Протиповітряної оборони». Це пов’язано з тим, що в 2004-му році в ході об’єднання Військ протиповітряної оборони та Військово-повітряних сил були утворені сучасні Повітряні сили України, проте історія ВПС Україні своїм корінням сягає глибоко в минуле сторіччя.

Перші згадки про Військово-Повітряні Сили України, за даними проекту DilovaMova.com, трапляються вже в далекому 1917-му році, коли в ході бурхливих подій тих революційних років Україна намагалася відстояти свою Незалежність. Після поразки Армії УНР і заснування Радянського Союзу розвиток Військово-Повітряних Сил України невід’ємно було пов’язано з розвитком всієї Радянської Армії.

Детальніше...
 
Рік разом пам'ять на все життя
Про інститут - Новини

2017/2018 навчальний рік для курсантів 106-го та 107-го навчальних взводів, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України став не лише першим кроком в освоєнні професії правоохоронця, а і роком знайомства з традиціями інституту, які уособлюють провідні фахівці різних структурних підрозділів інституту. Так адаптація курсантів, 2017 року набору у м. Маріуполі до умов навчання та майбутньої професії протягом навчального року проходили під безпосереднім керівництвом провідного фахівця факультету № 2, підполковника міліції у відставці Валерія Анатолійовича Солейка. Валерій Анатолійович маючи практичний досвід роботи в органах внутрішніх справ, понад двадцяти трьох років присвятив Донецькому юридичному інституту МВС України. У цей складний період розвитку нашого інституту він став одним із представників особового складу інституту, які всі свої зусилля та волю направили на відновлення освітньо-виховної діяльності інституту на території рідної Донеччини.

Детальніше...
 
Про стан дорожньо-транспортного травматизму в Україні
Про інститут - Новини

У першому півріччі 2018 року кількість дорожньо-транспортних пригод на автошляхах України у порівнянні з минулим роком зменшилась на 10,2% ‑ такі дані оприлюднила Патрульна поліції України на своєму офіційному сайті.

Проте число автомобільних аварій залишається вражаюче високим. Протягом шести місяців на території нашої держави трапилось 68776 ДТП, у тому числі 9965 з постраждалими, під час яких 1237 людей загинуло та 12847 отримали травми. На жаль, Україна продовжує займати лідируючі позиції серед європейських країн за рівнем смертності під час ДТП. У розрахунку на 1 мільйон населення в країнах ЄС цей показник становить у середньому 49 осіб, тоді як в нашій країні перевищує 80.

Враховуючи, що кількість населення середньостатистичного українського села складає 502 особи, можна констатувати, що за півроку внаслідок ДТП два з половиною села залишилось без мешканців, а жителі невеликого містечка потрапили на лікарняні ліжка.

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Львівського державного університету внутрішніх справ України, кандидата юридичних наук полковника поліції Благуту Романа Ігоровича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вельмишановний Романе Ігоровичу!

Прийміть найтепліші вітання з Днем народження!

Детальніше...
 
Вітаємо Першого заступника голови фізкульторно-спортивного товариства "Динамо" України Коржа Віктора Петровича з Днем народження
Про інститут - Новини

Вельмишановний Вікторе Петровичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Прийміть щиру подяку за Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активну життєву позицію.

Детальніше...
 
Вітаємо економіста відділу матеріального забезпечення Донецького юридичного інституту Шувалову Карину Джапарівну з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Карино Джапарівно!

У цей радісний день прийміть найщирішіі вітання з Днем Вашого народження!

Детальніше...
 
Готуємося до нового 2018/2019 навчального року
Про інститут - Новини

До початку нового 2018/2019 навчального року залишилося менше місяця. Це вимагає проведення додаткових заходів з благоустрою прилеглої до навчальних корпусів території. Так м. Маріуполі проводяться заходи з благоустрою території, прилеглої до навчальних корпусів інституту за адресою вул. Луніна 89.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження генерала поліції ІІІ рангу Головіна Дмитра Валерійовича – начальника ГУ НП в Одеській області
Про інститут - Новини

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу та співробітників інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаємо Вас з Днем народження.

Ви розпочали свою службову діяльність з посади оперуповноваженого оперативно-пошукового відділу. Ваш високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності неодноразово отримували високу оцінку і повагу з боку держави, за період проходження служби Вас заохочували більше 70 разів, в тому числі державними нагородами, а саме: медаллю «Захисник Вітчизни» та Орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Детальніше...
 
ЗНО в 2019 році: обов'язкові предмети, зміни і доповнення
Про інститут - Новини

Впровадження в освітню систему України загальнодержавної екзаменації у форматі ЗНО стало не надто приємною новиною для випускників. Втім, до будь-яких змін рано чи пізно можна звикнути, тому сьогодні випускники вже сприймають такий стан речей як даність. Більше того – вони намагаються здавати екзаменаційні тести як можна краще.

Для одинадцятикласників атестація знань є не просто процедурою, необхідною для одержання документів про закінчення школи, але і ключем, що відкриває двері в майбутнє висококласного спеціаліста. Сертифікати з балами за ЗНО є обов'язковим документом при подачі заяв у Внз країни, а вагома сума зароблених очок» — гарантією того, що абітурієнт стане студентом бюджетного замовлення і буде отримувати стипендію.

Природно, для цього треба добре попрацювати і присвятити останній шкільний рік підготовці до екзаменації. Успішність здачі ЗНО має пряму залежність від того, скільки часу ви приділите самопідготовки, відвідування репетиров і підготовчих курсів. Крім того, варто підготуватися до тестів психологічно, а для цього потрібно добре орієнтуватися в регламенті ЗНО і заздалегідь знати про можливі зміни в структурі квитків!

Детальніше...
 
Готуємося до табірного збору, підбираємо навчальну літетаруру
Про інститут - Новини

Відповідно до Плану підготовки до проведення табірного збору з курсантами набору 2018 року передбачена необхідність підготовки наочних матеріали з патріотичного виховання та етичної поведінки. Саме тому на факультеті № 2 інституту проводиться робота щодо якісного забезпечення освітньо-виховного процесу з майбутніми першокурсниками відповідною літературою. Приємно зазначити, що за допомогою випускників факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції інституту 2014 року до фондів бібліотеки передано навчальні посібники: Етикет у нашому житті, авторами якого є ректор інституту, професор Віктор Миколайович Бесчастний та ветеран органів внутрішніх справ Абузар Ахнафович Абдулін. Пропоноване видання знайомить із основними нормами етикету. Саме тому знання правил поведінки в різних ситуаціях допоможе будь-якій людині швидко адаптуватися в суспільному житті та заслужити повагу оточення. Своєю чергою працівникам поліції уміння практично застосовувати правила етикету допоможе уникнути багатьох конфліктних ситуацій на службі та в побуті, налагодити конструктивні відносини з населенням, що сприятиме підвищенню авторитету поліції.

Детальніше...
 
Надходження нової сучасної літератури до бібліотеки, що придбана за кошти інституту
Про інститут - Новини

До нового навчального року залишається зовсім трохи часу і все більш актуальним стає питання забезпечення навчальних дисциплін необхідною літературою, яка буде затребувана серед студентів, курсантів, аспірантів, ад’юнктів та науково-викладацького складу інституту. У липні місяці фонд загальної бібліотеки збагатився на 1200 примірників новою, сучасною нормативною та навчальною літературою різного спрямування, яка була придбана за кошти інституту за замовленням навчальних кафедр. Усіх зацікавлених пропонуємо ознайомитися з отриманою літературою.

Детальніше...
 
Профорієнтаційні заходи у дитячому оздоровчому таборі
Про інститут - Новини

Дитячий оздоровчий табір «Слава»» Криворізької міської ради гостинно прийняв у свої обійми біля 600 дітей з міста Кривого Рогу. Завдяки підтримці органів місцевого самоврядуванням та представників БО «БТ «Мережа в місті Кривому Розі»», в рамках міського соціального проекту «Корпус миру», на третю зміну потрапили й близько 80 дітей з числа внутрішньо переміщених осіб

З метою проведення профорієнтаційних заходів серед учнівської молоді, а також проведення організаційно-виховної роботи дітей відвідали представники Донецького юридичного інституту МВС України.

Протягом двох днів команда ДЮІ МВС України зробила все можливе для того, щоб діти посміхалися та запам’ятала цю зустріч на довго.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 44
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval