Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.5%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 219
Вчора: 563
Цього тижня: 1322
Минулого тижня: 3198
Цього місяця: 11819
Минулого місяця: 15320
Всього: 1235650


Вітаємо доцента кафедри адміністративно-правових дисциплін Донецького юридичного інституту, кандидата юридичних наук Анастасію Сергіївну Філіпенко з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Шановна Анастасіє Сергіївно!

Детальніше...
 
Благодійна акція «Книга для студентства як скарбниця у світ знань »
Про інститут - Новини

19.04.2018 року професорсько - викладацьким складом кафедри господарсько-правових дисциплін на чолі із завідувачем Кадалою В.В. на підтримку ініціативи адміністрації ДЮІ МВС України «Подаруй книгу вишу переселенцю» було проведено благодійну акцію «Книга для студентства як скарбниця у світ знань». Мета акції полягала в наповнені фонду загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України книгами з власної бібліотеки викладачів та надати можливості студентам ознайомитися з тією науковою платформою, яка в певній мірі вплинула на формування кожного з них як фахівця і науковця.

Детальніше...
 
Нові успіхи гирьовиків інституту на всеукраїнських змаганнях у м. Житомирі
Про інститут - Новини

Протягом 19–22 квітня в місті Житомирі пройшов Кубок України серед дорослих та чемпіонат України серед юніорів з гирьового спорту, а також чемпіонат України з гирьового спорту серед ветеранів. Ці змагання стали наймасовішими змаганнями сезону 2018 року, оскільки в них взяли участь більше 300 гирьовиків з 21 регіону нашої країни. Спортсмени мірялися силами у пятьох номінаціях: класичному двоборстві, довгому циклі, естафеті класичній та естафеті по довгому циклу, ривку серед жінок. Чоловіки змагалися з гирями вагою 32 кг, жінки 24 кг відповідно. Гирьовики Донецького юридичного інституту традиційно взяли участь у цих престижних змаганнях.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті відбулося урочисте відкриття Інформаційного центру Європейського Союзу за особистою участю Хюга Мінгареллі
Про інститут - Новини

Сьогодні в стінах Донецького юридичного інституту МВС України відбулася знамення подія – урочисте відкриття Інформаційного центру Європейського Союзу. Для відкриття центру до вишу-переселенця прибув Посол, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі. Урочисте відкриття відбулося в присутності мера міста Юрія Вілкула та керівництва інституту.

Детальніше...
 
Вітаємо завідувача кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету № 1, кандидата юридичних наук, полковника поліції Олену Олексіївну Волобуєву з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Олено Олексіївно!

Детальніше...
 
Згуртований колектив ‒ запорука позитивного клімату в колективі
Про інститут - Новини

Дана тема є актуальною для кожного колективу. Яким повинен бути згуртований колектив? Якими є критерії оцінювання рівня згуртованості колективу? Такі та інші питання підіймалися під час тренінгових занять з психології старшим психологом СКЗ КВП ГУНП в Дніпропетровській області, підполковником поліції Кендиш О.М. та науковим співробітником ДЮІ МВС України, кандидатом психологічних наук Когут О.О. 17 квітня 2018 року.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 інституту у Маріуполі стали призерами обласних легкоатлетичних змагань серед силових відомств та вишів Донеччини
Про інститут - Новини

20 квітня за ініціативи керівництва поліції Донеччини в рамках відродження фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» в Україні відбулися обласні легкоатлетичні змагання серед силових відомств та вишів Донеччини. За інформацією організаторів змагань на бігових доріжках зустрілися 24 команди спортсменів, до складу яких входили поліцейські усіх територіальних підрозділів, прикордонники, рятувальники та курсанти ДЮІ.

Детальніше...
 
Поповнення фонду загальної бібліотеки у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

Піклуючись про якісне навчальне та наукове забезпечення освіти курсантів та майбутніх студентів факультету № 2, що розташований у м. Маріуполі, а також у якості подарунку до акції «Подаруй книгу вишу-переселенцю» деканом факультету № 2 інституту Орловим В.А. з власної бібліотеки до загальної бібліотеки інституту була передана навчальна та наукова література юридичного спрямування.

Детальніше...
 
В Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України прийняли присягу випускники курсів первинної професійної підготовки поліцейських
Про інститут - Новини

20 квітня у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України відбувся урочистий випуск та складання Присяги слухачами  Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України. Цей випуск вніс поповнення в ряди патрульної поліції Управління патрульної поліції в Донецькій області та Управління патрульної поліції в містах Краматорську та Слов’янську - 17 слухачів успішно завершили навчання на курсах первинної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято в підрозділи поліції.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті МВС України триває робота з підвищення кваліфікації патрульних поліцейських
Про інститут - Новини

16 квітня 2018 року відбувся новий заїзд патрульних поліцейських Управління патрульної поліції в м. Кривому Розі, Кіровоградської та Черкаської областей Департаменту патрульної поліції до Донецького юридичного інституту МВС України з метою підвищення рівня своєї кваліфікації.

Детальніше...
 
Студентство в заході «Читай, пізнавай, розумій ...»
Про інститут - Новини

На підтримку акції «Подаруй книгу вишу-переселенцю» завідувачем  кафедри господарсько-правових дисциплін к. ю. н. Кадалою В.В., к.держ. упр., доц. Хайловою Т.В. і к.е.н., доц. Гузенко О.П. було організовано виховний захід «Читай, пізнавай, розумій...», який відбувся за участі магістрів 1 курсу групи 501/1-МЮ.

Детальніше...
 
Представники факультету № 2 інституту забезпечили проведення «Факультативу з поліцейським» у загальноосвітній школі № 41 м. Маріуполя
Про інститут - Новини

20 квітня у загальноосвітній школі № 41 Лівобережного району м. Маріуполя відбувся «Факультатив з поліцейським» у якому приймали участь співробітники управління кадрового забезпечення поліції Донеччини спільно з представниками Донецького юридичного інституту. Особовий склад факультету № 2 інституту представляли викладач кафедри гуманітарних дисциплін Олена Волік, фахівець факультету Тетяна Кошелєва та курсанти першокурсники Андрій Шпота і Ростислав Гриценко.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє: Профорієнтаційні заходи кафедри соціально-гуманітарних дисциплін у місті Жовті Води
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Профорієнтаційні заходи кафедри соціально-гуманітарних дисциплін у місті Жовті Води

Детальніше...
 
До Дня навколишнього середовища (День довкілля) у Маріуполі проведено толоку
Про інститут - Новини

Згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98 в Україні з 1998 року щорічно у третю суботу квітня відзначається День навколишнього середовища. В 2018 році Український День навколишнього середовища (День довкілля) припадає на 21 квітня. Саме тому, за традицією нашого інституту – не баритися з прибиранням та наведенням ладу на своїй території, у м. Маріуполі напередодні Дня навколишнього середовища були проведені толоки за місцем розташування адміністративних будівель інституту, а саме на території прилеглій до Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» за адресую пр. Будівельників 145, та на території прилеглій до навчального корпусу факультету № 2 інституту за адресою вул. Луніна 89.

Детальніше...
 
Психологічна служба Донецького юридичного інституту підтримує пілотний проект під назвою «Співпраця працівників поліції та курсантів заради безпеки неповнолітніх»
Про інститут - Новини

У рамках тісної співпраці Донецького юридичного інституту МВС України з Криворізьким відділом поліції ГУНП в Дніпропетровській області з березня 2018 року на базі факультету №1 почав діяти масштабний проект «Співпраця працівників поліції та курсантів заради безпеки неповнолітніх», сутність якого полягає в тому, щоб не тільки навчити майбутніх поліцейських навичкам ефективної превентивної діяльності, але й здійснювати широке інформування населення, правове навчання та виховання неповнолітніх, налагоджувати ефективну взаємодію з цією категорією осіб.

Детальніше...
 
Напередодні дня заснування Донецького юридичного інституту МВС України у Маріуполі проведено День відкритих дверей «Фестиваль юридичної та поліцейської освіти»
Про інститут - Новини

21 квітня об 11.30 на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МІС України особовий склад факультету № 2 провів День відкритих дверей «Фестиваль поліцейської та юридичної освіти».

На профорієнтаційному заході було присутніх понад 200 гостей з Мангушського району, Маріупольського морського ліцею, загальноосвітніх навчальних закладів м. Маріуполя, майбутні абітурієнти спільно з батьками. Зазначений захід проходив за участю ГУНП в Донецький області, громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських» та представників НДЕКЦ.

Детальніше...
 
З нагоди Дня заснування навчального закладу Донецький юридичний інститут провів Фестиваль поліцейської і юридичної освіти
Про інститут - Новини

28 квітня Донецький юридичний інститут 57 років поспіль відзначає знаменну подію – День заснування навчального закладу. З цієї нагоди інститутом заплановано заходи, які підвищують імідж як інституту, так і професії поліцейського.

21 квітня, в навчально-виховному комплексі факультету № 1 Донецького юридичного інституту відбувся Фестиваль поліцейської та юридичної освіти, присвячений Дню заснування навчального закладу, який відвідали абітурієнти різного віку і з різних шкіл міста Кривого Рогу. Так, до навчального закладу завітали учні Криворізьких ЗОШ №20, 49, 115, Військового ліцею з посиленою фізичною підготовкою, а також гості нашого міста – учні з м. Жовті Води. Жвавий інтерес до умов вступу та навчання у Донецькому юридичному інституті виявили патрульні поліцейські, які нещодавно пришли до лав поліції.

Гостей запросили до актової зали навчального корусу, де усі мали можливість отримати фахову інформацію як про історію вишу, так і про умови вступу до Донецького юридичного інституту його особливості як відомчого навчального закладу системи МВС та про потенціал науково викладацького складу.

Першим до присутніх звернувся перший проректор інституту капітан поліції Єгор Назимко, який представив гостям президію заходу та коротко ознайомив з історією навчального закладу. Єгор Сергійович звернув увагу присутніх, що у липні 2014 року через загострення суспільно-політичної ситуації в регіоні Донецький юридичний інститут було переведено до м. Маріуполя Донецької області. Відповідно до наказу МВС України від 30 вересня 2014 року Донецький юридичний інститут МВС України було передислоковано до м. Кривий Ріг Дніпропетровської області. На сьогодні інститут є вищим навчальним закладом МВС України, який завдяки самовідданості науково-викладацького складу інституту та всього колективу здійснює підготовку фахівців-юристів, що мають попит на ринку праці, як для Національної поліції України, так і для державних і комерційних структур. Підготовка фахівців в інституті здійснюється на денній та заочній формах навчання, у тому числі за джерелами фінансування: за державним замовленням та за рахунок коштів фізичних і юридичний осіб.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 забезпечили проведення квест-заходу для шкіл Центрального району м. Маріуполя «Бути здоровим, жити здорово!»
Про інститут - Новини

19 квітня у загальноосвітній школі № 7 м. Маріуполя проходив квест-захід для шкіл Центрального району «Бути здоровим, жити здорово!». Мета заходу популяризація безпечної життєдіяльності, здорового способу життя, фізичної культури та спорту. Захід мав патріотично спрямований напрям та був пов'язаний з правомірною поведінкою. Саме тому, забезпечували проведення заходу курсанти першокурсники факультету № 2 Донецького юридичного інституту МВС України. У заході приймали участь десять команд старшокласників з різних шкіл Центрального району м. Маріуполя.

Детальніше...
 
Науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності ДЮІ МВС України провели психологічний тренінг на тему: «Психопрофілактика дистресу в лавах Національної поліції»
Про інститут - Новини

13 квітня 2018 року перший проректор Донецького юридичного інституту МВС України, капітан поліції Назимко Єгор Сергійович вручив старшому психологу СКЗ КВП ГУНП в Дніпропетровській області, підполковнику поліції Кендиш Олені Миколаївні два навчально-практичних посібника на тему: «Теоретичні та емпіричні засади розвитку стресостійкості співробітників правоохоронних органів» та «Психотренінгові практики з розвитку стресостійкості співробітників правоохоронних органів». Посібники розроблено на замовлення науковим співробітником НДЛ ПППД ДЮІ МВС України, психологом Когут О.О. за керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки завідувача Червінчука А.В.

Детальніше...
 
Кращі випускники інституту підтримують акцію «Подаруй книгу вишу ‒ переселенцю»
Про інститут - Новини

Куди б не закинула доля справжнього патріота свого навчального закладу, душею і серцем він завжди з Аlma Мater. Вимушено полишивши рідну землю Донеччини, кращий випускник Донецького юридичного інституту МВС України 2007 року Юрій Сергійович Коллер, як і сам інститут, мужньо та рішуче долає труднощі та негаразди, що виникають на новому місці перебування.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 24
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval