Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.1%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.3%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 52
Вчора: 484
Цього тижня: 52
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 8388
Минулого місяця: 13700
Всього: 1216936


Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Виїзний День відкритих дверей Донецького юридичного інституту за сприяння «Ліги майбутніх поліцейських» проведено в Мангушському районі Донецької області

 

Детальніше...
 
Психологи з відділу кадрового забезпечення та науково-дослідної лабораторії разом із деканом факультету №4 організували тренінг для магістрів на тему: «Питання самоідентифікації поліцейського в професійному середовищі»
Про інститут - Новини

У правоохоронній системі українського суспільства все гостріше постає проблема забезпечення надійності функціонування Національної поліції України. Зокрема, підвищено увагу до проблематики організації професіографічних досліджень в поліції. Барко Вадим Іванович, головний науковий співробітник лабораторії психологічного забезпечення ДНДІ МВС України, доктор психологічних наук, професор зазначив, що «усебічне професіографічне вивчення різних видів професійної поліцейської діяльності є необхідною передумовою вирішення проблем, пов’язаних з ефективністю використання кадрового потенціалу, оптимізацією процесів відбору до лав поліції найбільш придатних кандидатів, підготовки та перепідготовки кадрів, раціоналізацією режимів і умов праці тощо».

Але, професійний розвиток поліцейського на етапі вибору професії не завершується і навчання у виші продовжується та включає два аспекти: діяльнісний та особистісний. Якщо діяльнісний аспект професіограми враховує професійні норми-вимоги, що висуваються до професіонала: формування базових функцій, які складають зміст професіограми та якостей, які входять до моделі спеціаліста й відображають особливості, обмеження; то особистісний підхід включає: орієнтацію на самореалізацію; на міжособистістне спілкування та ідентифікацію із колегами, наставниками професійного середовища. Взаємодія і спілкування з людьми в даному аспекті є важливими соціально-психологічними характеристиками професії поліцейського. Виробити навички ефективної взаємодії є можливим завдяки тренінговим заняттям.

Психологи Кокош Катерина Анатоліївна та Когут Олександра Олександрівна провели тренінг із магістрами факультету №4 на прохання декану факультету №4 Єпринцева Філіпа Сергійовича. Головну увагу було приділено питанням особистісної ідентифікації, формуванню «Я-образу» та адекватної «Я-концепції». На такій основі особистість має можливість сформувати індивідуальний стиль діяльності, який орієнтує її на певний відхід від нормативних складу та вимог.

Детальніше...
 
Вітаємо декана факультету № 3 кандидата юридичних наук Олександра Валерійовича Ампілогова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Олександре Валерійовичу!

Від чистого серця прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидата педагогічних наук Галину Вікторівну Мухіну з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Галино Вікторівно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Уже протягом тривалого часу Ви є невід’ємною частиною Донецького юридичного інституту, адже понад 18 років успішно працюєте на благо і розвиток нашого навчального закладу.

Детальніше...
 
Ними пишається курс: Творча особистість – Шпак Тарас!
Про інститут - Новини

Продовжуючи рубрику під назвою «Ними пишається курс», в якій розповідаємо про кращих курсантів, їх здобутки, перемоги, досягнення сьогодні напишемо про переможця ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці – курсанта 104/17-го навчального взводу факультету №1, рядового поліції Шпака Тараса Сергійовича.

Шпак Тарас Сергійович родом з села Веселе, Синельникового району, Дніпропетровської області. На навчання до вишу-переселенця направлений Синельниківським відділом поліції ГУНП в Дніпропетровській області. За час навчання у Донецькому юридичному інституті на факультеті №1 Шпак Т.С. зарекомендував себе зарекомендував себе з позитивного боку, як сумлінний, дисциплінований, активний, талановитий курсант. За результатами першого семестру 2017-2018 навчального року середній бал поточної успішності Тараса є найвищим серед курсантів 1 курсу і складає 4,67 балів. Багато часу приділяє самостійній підготовці та праці з додатковою літературою. Прагне завжди глибоко та ґрунтовно розібратися в питаннях дисциплін, що вивчаються.

За характером Тарас спокійний, комунікабельний, врівноважений, але за необхідністю може відстояти свою точку зору. Наполегливо ставиться до досягнення мети. Активний, рішучий, у спілкуванні ввічливий, тактовний, доброзичливий, може без коливань прийняти правильне рішення.

Крім того Тарас бере активну участь у житті курсу та інституту в цілому. Є учасником та призером багатьох конкурсів: конкурс декламування творів Т.Г. Шевченка серед курсантів та студентів Донецького юридичного інституту( ІІ місце), участь у ІІI Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» імені Марії Фішер-Слиж (номінація «Твір (поезія)»-І місце, номінація «Декламування»-ІІІ місце), участь у VIІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Відчувши в собі талант, Тарас почав щедро дарувати його людям, постійно працюючи над удосконаленням своїх здібностей, примножуючи свій творчий здобуток новими перлинами та від цього отримує справжню радість.

Детальніше...
 
Нові успіхи гирьовиків інституту на престижних змаганнях у м. Запоріжжі
Про інститут - Новини

11 березня 2018 року у місті Запоріжжі відбувся турнір з гирьового спорту, який в цьому році отримав статус міжнародного, Меморіал генерал-полковника артилерії Збройних сил України, двічі Героя Радянського Союзу, Петрова Василя Степановича серед збірних команд Збройних сил України, правоохоронних органів, рятувальних та інших структур.

Генерал Петров дійсно є людиною-легендою, єдиним у світі офіцером, який воював у роки Другої світової війни проти німецько-фашистських загарбників без обох рук та який все своє життя присвятив українській армії та служінню українському народові. І ось уже вчетверте небайдужими запоріжанами під керівництвом заслуженого майстра спорту України з гирьового спорту багаторазової чемпіонки та рекордсменки світу Любові Олександрівни Черепахи було організовано цей чудовий турнір, в знак вшанування пам’яті видатного полководця, в якому взяла участь і збірна команда Донецького юридичного інституту. Змагання проводилися за програмою двоборства з гирями вагою 24 кг.

За результатами кропіткої та тяжкої боротьби на помостах наші гирьовики показали дуже гарні результати і посіли наступні місця:

Детальніше...
 
Презентація професій відбулася на День відкритих дверей у Донецькому юридичному інституті (АНОНС)
Про інститут - Новини

Сьогодні свої двері знову гостинно відкрив навчально-виховний комплекс Донецького юридичного інституту МВС України аби майбутнім абітурієнтам розповісти як навчаються, де живуть курсанти Факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) та в яких сферах діяльності можуть застосувати себе люди з юридичною освітою.

Інститут відвідали майбутні випускники загальноосвітніх шкіл як м. Кривий Ріг, так і школи Криворізького та Софіївського районів. Так, на День відкритих дверей, який традиційно проходив в рамках «Фестивалю поліцейської та юридичної освіти», відвідали учні ЗОШ №53, ЗОШ № 43, Криворізький ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою, Гірничий технікум, учні шкіл Тернівського району, сіл Радушне, Вільне, Широке та зі шкіл Софіївського району, їх батьки, вчителі, а також школярі, які закінчать навчання через кілька років, але вже сьогодні вибирають собі майбутню професію і використовують для цього всі джерела інформації: інтернет, телебачення, радіо, ін.

Басенко Артем, учень школи № 53, дізнався про День відкритих дверей з інтернету. З дитинства мріяв стати поліцейським, оскільки і тато, і дідусь працювали в міліції. Відвідавши виш-переселенець вперше, був дуже вражений, як за такий короткий час заклад не лише продовжив, а й розширив освітню діяльність у місті. «Дуже добре, що зараз, щоб отримати таку омріяну професію, мені не потрібно буде їхати в інше місто», говорить Артем.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 та слухачі Академії поліції інституту ознайомилися з проектом «100 годин волонтерства»
Про інститут - Новини

Маріупольська міська рада, громадське об’єднання «Майбутнє Маріуполя» та Приазовський державний технічний університет у рамках проекту «Укріплення суспільної довіри» ініціювали соціальний проект «100 годин волонтерства». Даний соціальний проект спрямований на залучення активної молоді та громадян міста до реалізації соціальних ініціатив через волонтерський рух.

7 березня розпочав роботу сайт 100hov.org.ua, який наповнюється заявками від муніципальних, суспільних організацій та жителів міста, яким необхідна допомога. Враховуючи розвиток партнерських відносин між поліцією та громадськими організаціями 13 березня 2018 року відбулося ознайомлення курсантів факультету № 2 та слухачів курсів первинної професійної підготовки Академії поліції з соціальним проектом та представниками волонтерського руху.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України став переможцем Всеукраїнського конкурсу на краще правниче видання
Про інститут - Новини

Упродовж лютого – березня 2018 року було оголошено Всеукраїнський конкурс на краще правниче видання, організатором якого виступили Всеукраїнська громадська організація «Асоціація українських правників» та Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.

Мета конкурсу – виявлення та відзначення кращих видань, які всебічно та якісно забезпечують потреби освітнього процесу у закладах вищої освіти юридичного профілю. У конкурсі взяли участь представники 20-ти українських вишів. На розгляд конкурсної комісії було представлено понад 80 видань.

Донецький юридичний інститут МВС України взяв участь у конкурсі у трьох номінаціях «наукові видання», «навчальні видання», «періодичні видання». За результатами конкурсу фаховий збірник ДЮІ МВС України «Правовий часопис Донбасу» нагороджений дипломом ІІ ступеня у номінації «Періодичні видання».

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті МВС України проходить засідання регіонального круглого столу молодих вчених «Гуманітарні студії в сучасному світі» (АНОНС)
Про інститут - Новини

Сьогодні 16 березня у залі засідань Донецького юридичного інституту МВС України (Головний корпус, вул. Степана Тільги, 21) проходить засідання регіонального круглого столу молодих вчених «Гуманітарні студії в сучасному світі», присвячене проблемам і перспективам розвитку сучасного гуманітарного знання. Гуманітарні науки вчать розуміти та виражати себе, розуміти інших людей, знаходити з ними спільну мову, розуміти інші культури та епохи, толерантно ставитися до розмаїття світу, усвідомлювати цілі людства та хід історичного розвитку.

Основними завданнями роботи круглого столу є розгляд проблем взаємовідносин людини, суспільства і держави. Неабияку роль у розвитку держави відіграє її інтелектуальний потенціал. Саме тому особливо жваві дискусії точаться стосовно стратегії розвитку наукового, освітнього та культурного простору сучасної України. Не менше зацікавлення викликають і проблеми реалізації та захисту прав людини в сучасній Україні, участі молоді в розвитку сучасного суспільства, європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави, формування історичної пам’яті, національної ідентичності та ролі мови в цих процесах.

Детальніше...
 
Вітаємо Президента поліції готовності Баварії Вольфганга Зоммера з Днем народження
Про інститут - Новини

Детальніше...
 
Вітаємо провідного фахівця факультету № 1, капітана поліції Олександра Олександровича Миронова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Олександре Олександровичу!

Від щирого серця прийміть вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Обравши для себе тернистий шлях служіння Українському народові, Ви залишаєтеся вірним Присязі та патріотом свого навчального закладу, адже самовіддано працюєте на розвиток рідного вишу за новим місцем його дислокації.

Детальніше...
 
Вітаємо викладача кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Олексія Валерійовича Валівахіна з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Олексію Валерійовичу!

Прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Успішно закінчивши навчання на факультеті кримінальної міліції Юридичної академії МВС, Ви вирішили присвятити себе роботі з курсантами. Працюючи інспектором факультету кримінальної міліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Ви проявили себе талановитим наставником молоді, а будучи відповідальним, цілеспрямованим та кваліфікованим спеціалістом Ви завжди користувалися заслуженим авторитетом як серед курсантів, так і серед керівництва.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Виїзний День відкритих дверей Донецького юридичного інституту проведено в Нікольському районі Донецької області

 

Детальніше...
 
Патріотичне виховання курсантів – одне із пріоритетних завдань вишу
Про інститут - Новини

14 березня – День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні від 17 січня 2017 року рішенням Верховної Ради. Його встановлено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Березень 2014 року увійшов у новітню історію України завдяки фактичній анексії Криму. Крім того, в південно-східних регіонах України закликали до від’єднання від України. Саме у березні 2014 року прямо з Майдану перші добровольці вирушили на тренувальну базу у Нових Петрівцях, що під Києвом. Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити - саме добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати їм професійну заміну. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону.

Детальніше...
 
Вічна пам'ять Мамутову Валентину Карловичу, українському ученому-юристу, дійсному члену НАН України, директору Інституту економіко-правових досліджень НАНУ
Про інститут - Новини

15 березня 2018 року пішов з життя видатний український учений, Заслужений діяч науки і техніки України, дійсний член НАН України, директор Інституту економіко-правових досліджень НАНУ Мамутов Валентин Карлович.

Валентин Карлович народився 30 січня 1928 року в Одесі. Закінчивши Свердловський юридичний інститут, він розпочав професійну діяльність у Державному арбітражі при виконкомі Свердловської обласної ради. Очолював юридичні відділи Міністерства будівництва підприємств вугільної промисловості УРСР, Донецького раднаргоспу, Міністерства вугільної промисловості УРСР. Під його керівництвом у 1958-65 роках працювала правова секція техніко-економічної ради Донецького раднаргоспу.

У 1965 захистив докторську дисертацію, того ж року призначений заступником керівника Донецького відділення Інституту економіки АН УРСР. З 1969 року працював заступником директора Інституту економіки промисловості АН УРСР. 1972 року був обраний членом-корреспондентом АН УРСР, у 1988 році — обраний академіком АН УРСР.

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, доктора юридичних наук, професора, академіка Міжнародної Академії науки та практики організації виробництва Віталія Мар’яновича Комарницького з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Віталію Мар’яновичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
До Дня українського добровольця на факультеті № 2 проведено виховний захід «Мій вибір захищати Україну»
Про інститут - Новини

З метою підтримання традицій інституту з національно-патріотичного виховання заступником декана факультету № 2 Сергієм Пекарським та провідним фахівцем факультету № 2 Валерієм Солейко, спільно з представниками курсантського самоврядування факультету 14 березня 2018 року було проведено виховний захід серед курсантів факультету під гаслом – «Мій вибір захищати Україну».

На початку заходу було зазначено, що, враховуючи історичну спадщину нашого народу, розвиток руху добровольців, які стали на захист України у 2014 році відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17.01.2017 № 4261 «Про відзначення Дня добровольця України» саме 14 березня визнано Днем добровольців України. Саме добровольчі батальйони весною – влітку 2014 року врятували незалежність України.

У ті буремні дні епіцентром подій стали міста Донецької та Луганської областей. Так, ще 5 березня 2014 року на підтримку незалежності і єдності України у м.Донецьку пройшов багатотисячний мітинг. 13 березня у м. Донецьку від рук сепаратистів загинув український патріот. Чотири роки тому 14 березня у м. Києві, прямо з Майдану Незалежності сотні бійців Самооборони Майдану вирушили на військовий вишкіл з метою зупинити наступ терористичного сепаратизму на український Донбас.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє: Профорієнтаційні заходи науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційні заходи науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності

 

Детальніше...
 
Фінал Чемпіонату України із пляжного волейболу в закритих приміщеннях
Про інститут - Новини

Уперше в м. Кривий Ріг для популяризації пляжного волейболу 2-4 березня пройшов фінал Чемпіонату України із пляжного волейболу в закритих приміщеннях серед дівчат (U -17). Для участі в фінальній стадії прибули близько тридцяти команд. Географія міст учасників змагань досить широка. Це і представники Одещини, Запоріжжя, Хмельниччини, Житомирщини, Київщини, Харківщини та Дніпропетровщини. Нагадаємо, що два попередніх етапи проходили в містах Деражні (Хмельницька область) та м. Харкові.

У змаганнях брали участь і дівчата із волейбольної команди Донецького юридичного інституту. Протягом трьох днів на трьох спортивних майданчиках точилася запекла боротьба та вирували непідкупні емоції. Змагання проходили в СК «Локомотив», ДВНЗ КНУ (Криворізький Національний університет), ДВНЗ КДПУ (Криворізький педагогічний університет) та КЗШ № 103. Відкривав змагання член Федерації волейболу України Олександр Самсонюк, який відвідав Кривий Ріг з метою визначення рівня готовності спортивних об’єктів до проведення змагань. На його думку, змагання мають набувати масовості, в Україні вводяться в експлуатацію зали із піском, що наближують до літніх умов. Заключний день змагань транслювався в прямому ефірі. На відкриття змагань були запрошені курсанти Донецького юридичного інституту МВС України. Змагання проходили протягом двох днів. У фіналі зійшлися пари із Чорноморська (Одеська область). За третю сходинку боролися представниці із Деражні та Житомира/Одеса. Члену Федерації волейболу України Олександру Самсонюку був вручений цінний подарунок від Донецького юридичного інституту МВС України та запрошення відвідати виш-переселенець. Останній із вдячністю прийняв запрошення та погодився скористатися нагодою та відвідає наш навчальний заклад.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 4
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval