Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.8%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.5%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 508
Вчора: 1087
Цього тижня: 1595
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 12480
Минулого місяця: 12820
Всього: 1376355


Вітаємо з Ювилеєм генерала поліції ІІІ рангу Дмитрієва Анатолія Анатолійовича – начальника ГУ НП в Чернівецькій області
Про інститут - Новини

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу та співробітників інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаємо Вас з ювілейним Днем народження.

Ваш величезний життєвий та практичний досвід Ви розпочали з посади оперуповноваженого відділення карного розшуку РУ УМВС України в Харківській області (смт Коломак). Тривалий час обіймали посади начальника Коломацького РУ УМВС у Харківській області та начальника Головного управління МВС України в Харківській області.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Дємєнтьтєву Вікторію Георгіївну – завідувача їдальні
Про інститут - Новини

Вітаємо з Днем народження!

Від імені колективу Донецького юридичного інституту – науковців, викладачів, співробітників, молоді, що здобуває вищу освіту прийміть, шановна Вікторіє Георгіївно, вітання з Днем народження.

Детальніше...
 
Ліга майбутніх поліцейських поповнює свої лави
Про інститут - Новини

Громадська організація "Молодіжна ліга майбутніх поліцейських», що була створена за ініціативи групи дітей-старшокласників зі шкіл населених пунктів на лінії розмежування 20 листопада 2015 року та тепер функціонує на базі Донецького юридичного інституту як "Ліга майбутніх поліцейських Криворіжжя", знов поповнює свої ради.

Тож 26 липня 2018 року на базі дитячого літнього табору "Слава" двоє хлопців та двоє дівчат склади обіцянку "ліговців", в якій пообіцяли  працювати на користь українського суспільства, бути гідним громадянином рідної України, сумлінно виконувати свої обов’язки, завжди бути зразком гідної поведінки, моральної чистоти, чесності, справедливості та скромності.

Детальніше...
 
Факультет № 4 (заочного та дистанційного навчання працівників Національної поліції України) і розпочав набір абітурієнтів
Про інститут - Новини

Сьогодні, 30 липня 2018 року, естафету вступної кампанії «Абітурієнт – 2018» Донецького юридичного інституту МВС України прийняв факультет № 4 (заочного та дистанційного навчання працівників Національної поліції України) і розпочав реєстрацію абітурієнтів до вступу для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» за заочною формою навчання за державним замовленням.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Атаманенко Юлію Юріївну – наукового співробітника науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності
Про інститут - Новини

Шановна Юліє Юріївно, вітаємо з Днем народження!

За дорученням Вченої ради, науково-викладацького складу інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу  та від себе особисто прийміть вітання з Днем народження.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Лопатинську Ірину Сергіївну – доцента кафедри іноземних мов
Про інститут - Новини

Вітаємо з Днем народження!

Шановна Ірино Сергіївно, прийміть вітання від імені Вченої ради, науково-викладацького складу інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу  від мене особисто з нагоди Вашого Дня народження.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Кучерявого Андрія Олександровича – головного наукового співробітника дослідного управління проблем розвитку військової освіти та науки центру воєнно-стратегічних досліджень Національного університету оборони України
Про інститут - Новини

Шановний Андрію Олександровичу!

Від імені Вченої ради, науковців, викладачів, співробітників інституту, курсантської та студентської молоді, слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаємо Вас з Днем народження.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту професора Віктора Бесчастного з Днем працівників кадрових підрозділів МВС України
Про інститут - Новини

Шановні працівники кадрових підрозділів МВС України!

 

Віктор Миколайович Бесчастний

Кадрова робота є вкрай відповідальною, адже від правильності обраного рішення багато в чому залежить як подальша доля конкретної людини, так і результат роботи загалом.

Дуже часто від компетенції кадровика, його людських рис, залежить кар'єра або навіть доля працівника. Кадровик зустрічає молодого працівника, супроводжує його рух по службі, проводжає досвідчених на пенсію, а потім і відслідковує долю ветеранів. Саме з часом кожен атестований працівник та фахівець підрозділів Міністерства внутрішніх справ усвідомлює важливість кадрової служби.

Детальніше...
 
Підсумки роботи науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності за І півріччя 2018 року
Про інститут - Новини

Відповідно до Положення про науково-дослідну лабораторію з проблемних питань правоохоронної діяльності, одним з головних завдань наукового підрозділу є здійснення фундаментальних та прикладних наукових та науково-дослідних розробок, спрямованих на забезпечення потреб правоохоронних органів та навчального процесу в Донецькому юридичному інституті МВС України.

Науково-дослідна робота науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності здійснюється за двома науковими секторами:

1) сектор вивчення проблем безпеки дорожнього руху;

2) сектор психологічного забезпечення діяльності працівників правоохоронних органів.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Щура Богдана Володимировича – доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України
Про інститут - Новини

Вітаємо з Днем народження!

Шановний Богдане Володимировичу, за дорученням Вченої ради, науково-педагогічного складу інституту, курсантів, студентів, слухачів вишу-переселенця та від себе особисто прийміть щиросердні вітання у цей святковий для Вас день.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Пєткова Сергія Валерійовича – доктора юридичних наук, професора
Про інститут - Новини

Шановний Сергію Валерійовичу!

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаю Вас з Днем народження.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Перепелицю Анатолія Івановича – колишнього начальника факультету міліції громадської безпеки ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

Вітаємо з ювілейним Днем народження!

Шановний Анатолію Івановичу, від імені Вченої ради, науково-викладацького складу інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу  від себе особисто вітаємо Вас з ювілеєм.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України здійснив випуск слухачів кусів підвищення кваліфікації
Про інститут - Новини

На базі Донецького юридичного інституту МВС України (м. Кривий Ріг) проводяться курси підвищення кваліфікації для категорії патрульних поліцейських.

21 липня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу факультету № 1 за адресою: вул. Співдружності 92А, відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації.

Патрульні поліцейські у складі 30 осіб, з яких: 6 – Управління патрульної поліції в Кіровоградській області ДПП, 6 – Управління патрульної поліції в Черкаській області ДПП та 18 – Полку патрульної поліції м. Кривий Ріг Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області ДПП, вдало склали комплексний екзамен з теоретичної підготовки та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Детальніше...
 
Делегація об’єднаних територіальних громад Донецької області у день становлення самостійності закладу вищої освіти відвідали навчально-виховний корпус ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

27 липня 2018 року, у день, який згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 липня 2011 року, став знаковою подією на шляху становлення самостійності Донецького юридичного інституту МВС України, делегація об’єднаних територіальних громад Донецької області прибули до м. Кривий Ріг задля участі у заході щодо презентації проекту міського голови Ю.Г. Вілкула «ВІЗА МОБІЛЬНА».

До її складу ввійшли: експерт з покращення якості надання адміністративних послуг, створення і модернізації ЦНАПів в громадах Громадської спілки «Програма сприяння відродженню і інтеграції Сходу України «ДОНБАСС» Смаглюкова Юлія Вікторівна, представники ЦНАПів та сфери соціального захисту міст: Добропілля, Краматорськ, Бахмут, Дружківка, райдержадміністрацій: Волновахської, Мангушської, Нікольської, Великоновоселковської та ін...

Детальніше...
 
СЬОГОДНІ – 165 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВІДОМОГО УКРАЇНСЬКОГО ПИСЬМЕННИКА-ГУМАНІСТА ВОЛОДИМИРА КОРОЛЕНКА
Про інститут - Новини

Володимир Короленко народився 27 липня 1853 в Житомирі, саме на Україні він отримав першу освіту і провів своє дитинство. Навчаючись у гімназії, Короленко мріяв стати адвокатом, але у родини не було коштів, щоб оплатити навчання. Тому майбутньому письменнику у 1877 році прийшлося вступити до Гірничого інституту. Приблизно в цей же час почалася його літературна кар’єра. Перша новела В. Короленка, «Епізоди з життя «шукача»» з’явилася в 1879 році. Навесні того ж року, за підозрою в революційній діяльності, його виключили з навчального закладу і вислали в Глазов. А коли в 1881 році він відмовився від присяги Олександру III, був висланий на кілька років до Сибіру. Справжнім тріумфом Короленко став вихід його кращих творів – «Сон Макара», «В поганому товаристві»  і «Сліпий музикант».

Короленко дуже багато писав: може бути, більше навіть як публіцист. Він був, безумовно, майстром художнього слова, але відгуки на злободенні суспільно-політичні події часто витісняли інші його письменницькі плани. Про публіцистику письменник говорив, що вона для нього – спосіб безпосередньо впливати на життя, захищати права і гідності людини всюди, де це можна зробити за допомогою пера.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України професора Віктора Бесчастного з Днем набуття самостійності навчального закладу
Про інститут - Новини

Шановні ветерани, науково-педагогічні працівники, співробітники, випускники, курсанти, студенти та слухачі Донецького юридичного інституту МВС України!

ректор Донецького юридичного інституту МВС України професор Віктор Бесчастний

«Живи та слався наш Донецький юридичний інститут!» – це слова з гімну нашого навчального закладу, який став рідним для багатьох поколінь та родин працівників і випускників. На сьогодні ці слова є як ніколи актуальними, оскільки стали сталевим кредо вишу-переселенця на новій Криворізькій землі.

Майже за 60-річну історію розвитку Донецького юридичного інституту МВС України начальний закладу виріс із середньої спеціальної школи міліції у потужний і самостійний відомчий виш. Знаковим на шляху до незалежності й відповідності вищого навчального закладу новим освітнім стандартам стало розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 липня 2011 року, на підставі якого Донецький юридичний інститут виокремлено зі складу Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка і вже наступного дня, 28 липня, наш навчальний заклад реорганізовано в Донецький юридичний інститут МВС України.

Детальніше...
 
Перша зустріч керівництва з курсантами 2018 року набору
Про інститут - Новини

У Донецькому юридичному інституті 23 липня відбулися урочистості з нагоди зарахування ще вчорашніх абітурієнтів до дружніх рядів курсантів та студентів інституту - до факультетів №1 та №2, відповідно. На заході адміністрацією інституту було зачитано Наказ про зарахування. Після такого важливого і бажаного для кожного вступника документа, керівництво привітало вже першокурсників,  побажало всім подальшого старання і завзятості у навчанні і службі,  висунуло намір зробити усе можливе для як  комфортнішого і результативнішого засвоєння знань і навичок майбутніх професій.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Соколовського Олександра Олексійовича – заступника начальника відділу Управління взаємодії з Національною поліцією
Про інститут - Новини

Шановний Олександре Олексійовичу!

За дорученням  Вченої ради, науково-педагогічного складу інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу та від себе особисто вітаємо Вас з Днем народження.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Кучеренка Анатолія Олександровича, оператора котельні
Про інститут - Новини

Шановний Анатолію Олександровичу!

Прийміть від імені Вченої ради, науково-викладацького складу інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу та мене особисто вітання з Днем народження.

Детальніше...
 
ВАЖЛИВО! ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ: Сьогодні закінчується реєстрація заяв вступників
Про інститут - Новини

Подання заяв через електронні кабінети: прийом на бакалавра завершується 26 липня, а на молодшого спеціаліста на базі 11-ти класів – 8 серпня

25 липня 2018 року, завершилася реєстрація електронних кабінетів вступників. Подавати через них заяви для вступу на бакалавра та магістра на основі повної загальної середньої освіти можна буде до 18-ї години 26 липня.

Натомість для вступників на молодшого спеціаліста на базі 11-ти класів можливість подавати заяви через електронні кабінети буде відкрита до 8 серпня. Ті, хто вступатиме на молодшого спеціаліста не лише за сертифікатами ЗНО, а на основі творчих конкурсів, мають подати електронні заяви до 1 серпня.

Наразі вступники вже створили понад 161 тис електронних кабінетів та подали більш як 900 тис електронних заяв.

Відстежити свій рейтинг за поданими заявами вступники можуть на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/ Зокрема, там можна переглянути не тільки своє місце серед інших вступників у певному виші на певну спеціальність, а й подивитися, як саме був розрахований конкурсний бал. Є також інформація про загальну кількість заяв, кількість заяв на бюджет, середній, мінімальний і максимальний конкурсні бали.

За матеріалами сайту МОН

 
« ПочатокПопередня123456НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 6
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval