Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.8%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.5%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 498
Вчора: 1087
Цього тижня: 1585
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 12470
Минулого місяця: 12820
Всього: 1376345


Ректор Донецького юридичного інституту МВС України привітав патрульних поліцейських зі складанням Присяги на вірність українському народові
Про інститут - Новини

02 березня в приміщенні Палацу молоді і спорту відбулися урочисті заходи з нагоди складання Присяги поліцейського на вірність українському народові. 6о патрульних днями вийдуть на патрулювання міста.

В урочистостях взяли участь мер міста Юрій Вілкул, очільники Управління патрульної поліції Дніпропетровської області та м. Кривого Рогу, представники громадськості та керівництво Донецького юридичного інституту МВС України ректор Віктор Бесчастний та проректор Микола Панченко.

До привітань, які пролунали від почесної президії на адресу патрульних приєднався і Віктор Миколайович Бесчастний. «Складання Присяги поліцейського – це визначна подія в житті поліцейського, адже Ви стали не на легкий, але на вірний шлях служіння українському народові. Відтепер Ви будете служити суспільству шляхом забезпечення прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання громадської безпеки і порядку» – сказав Віктор Миколайович.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України Віктора Бесчастного зі складанням Присяги поліцейського на вірність українському народові співробітниками Управління патрульної поліції м. Кривого Рогу!
Про інститут - Новини

ректор Донецького юридичного інституту МВС України, професор Віктор Бесчастний

Від імені Вченої ради, науково-педагогічного складу Донецького юридичного інституту, поліцейських, курсантів, студентів, слухачів, аспірантів та себе особисто щиро вітаю Вас зі складанням Присяги на вірність українському народові.

Ця визначна подія одна з найвідповідальніших у житті поліцейських, адже Ви стали на вірний шлях – служіння українському народові. Перед Вами стоїть важливе та відповідальне завдання — служити і захищати громаду.

Сердечно вітаю зі святом і бажаю міцного здоров’я, щастя, миру, нових успіхів і натхнення. Нехай супутником по житті завжди буде девіз: «Служити та захищати»! Ваші набуті знання, навички та досвід знадобляться Вам у справі служіння на благо незалежної України!

 

З повагою

ректор Донецького юридичного інституту МВС України,

професор Віктор Бесчастний

 
Вітаємо ректора Міжрегіональної академії управління персоналом, доктора юридичних наук, академіка Академії наук Вищої школи України, генер-майора міліції у відставці, Заслуженого юриста України Миколу Нестеровича Курко з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Миколо Нестеровичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Після закінчення Харківського юридичного інституту імені Ф.Е. Дзержинського за спеціальністю «Правознавство» Ви твердо вирішили присвятити своє життя юридичній науці, і вже в 2005 році успішно захищаєте дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, а в 2010– на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук.

Детальніше...
 
Мерія та громада міста Маріуполя підтримала виш-переселенець
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України, який впродовж багатьох років здійснює освітянську діяльність, через військові дії на рідній землі вимушений передислокуватися до м. Кривий Ріг. Протягом 2016/2017 навчального року за підтримки керівництва Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Головного управління Національної поліції в Донецькій області, а також громади м. Маріуполь та особисто мера міста Вадима Бойченка вдалося відновити надання якісних освітніх послуг за різними напрямками підготовки на Донеччині.

Так, 16 травня 2017 року у житті вишу-переселенця відбулася знакова подія. В урочистій обстановці мер міста Маріуполя Вадим Бойченко за участю слухачів курсів первинної професійної підготовки працівників поліції та науково-педагогічного складу навчального закладу передав ректорові інституту Віктору Бесчастному відповідні документи на будівлі, які розташовані за адресою: м. Маріуполь, вул. Луніна, 89 та вул. Нахімова, 7. Натепер в м. Маріуполь відновлено повноцінну діяльність інституту, створено новий окремий навчальний підрозділ, а саме факультет № 2, до складу якого включено 3 нові кафедри (Гуманітарних дисциплін, Юридичних дисциплін, Спеціальних дисциплін та спеціальної підготовки).

Детальніше...
 
Шевченкова весна
Про інститут - Новини

Сьогодні у стінах загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту відбувся урочистий захід з нагоди вшанування  Дня народження великого українського поета, письменника,  художника, громадського та політичного діяча, фольклориста, етнографа Тараса Григоровича Шевченка. Ця подія була підготовлена бібліотекарями для студентів першого та другого курсів юридичного факультету за участю завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Суюсанова Лута Ікрамовича.

Захід відкрила доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Пономаренко Катерина Вікторівна з лекцією «Життя і творчість Тараса Шевченка». Слухачі побачили великого поета з іншого ракурсу.

Бібліотекарями Поповою Ніною Володимирівною та Турло Тетяною Петрівною підготовлено цікаві факти із життя Тараса Шевченка. Мало відомі перекази очевидців про деякі випадки та ситуації з його життя  були пізнавальними, оскільки їх не зустрінеш в біографії, про них в школі не розповідають.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval