Шановний пане Дмитре!

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України сердечно вітає Вас з Днем народження!

Ви обіймали низку ключових посад у системі юстиції України, трудовий шлях почали начальником юридичного відділу й продовжили свій професійний розвиток в системі нотаріату. Ваш багатий практичний досвід знайшов продовження в чисельних наукових працях, захисті кандидатської та докторської дисертацій. За внесок в розвиток національної юридичної науки Ви неодноразово були нагороджені вищими відзнаками Української Нотаріальної Палати, Почесними грамотами Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізького обласного управління юстиції, Запорізької обласної ради, Міністерства Юстиції України, комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації Чорнобильської катастрофи, маєте подяку Прем’єр-міністра України та як вінця досягнень на ниві юридичних досягнень почесне звання Заслуженого юриста України. 

Притаманна Вам активна життєва позиція і невичерпна енергія, багатий професійний досвід, здатність творчо підходити до вирішення найскладніших проблем здобули Вам глибоку повагу і авторитет серед колег і наукової громадськості. Результати Ваших наукових досліджень і розробок сприяють становленню юридичної науки України.

Шановний пане Дмитре!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Від усього серця зичимо Вам міцного здоров’я, нових досягнень, родинного затишку! Бажаємо щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі, щоб на Вашому шляху не було нездоланних перешкод! Нехай Ваш ентузіазм не згасає, завжди залишайтеся життєрадісним, креативним, уважним  і цілеспрямованим. Нехай здійсняться всі Ваші плани та сподівання!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking