Шановний Сергій Васильович!

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Ваші правильні життєві принципи, високий професійний досвід, патріотизм, порядність, наполегливість, старанність, принциповість, високо розвинутий інтелект, забезпечили Вам успішність кар’єрного зростання.

А завдяки рисам талановитого керівника за Вашими плечима багатий стаж роботи  на різних керівних посадах. Ви не тільки втілюєте у собі якості найбільш видатних людей сучасності,але й подаєте належний приклад майбутнім правоохоронцям.

Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих. Ваша невгамовна енергія цілеспрямованість, дозволяє вирішувати відповідальні завдання, які мають величезне значення для України. Під Вашим керівництвом активно з честю і гідністю виконували свій обов'язок в найтрагічніші дні, безстрашно протистояли хаосу і беззаконню бійці. Виконуючи вимоги боргу, Ви виступаєте, як носій певних моральних обов'язків, який усвідомлює і реалізує їх в своїй діяльності.

Ваш вольовий шлях та неоціненний життєвий досвід шлях визиває повагу й захоплення, та є гідним для наслідування.

Шановний Сергій Васильович!

У цей по-особливому святковий для Вас День бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку і благополуччя, невичерпної енергії та наснаги у досягненні все нових і нових наукових вершин. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, а доля буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking