Шановний Арсен Борисович!

Дозвольте щиросердечно привітати Вас з Ювілеем!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого дня народження.

Упродовж кількох років Ви справедливо заслужили повагу, своєю плідною працею. Ви досвідчений, мудрий, принциповий керівник, що пройшов яскравий трудовий шлях від дільничного інспектора до Міністра внутрішніх справ України.

Під Вашим керівництвом активно з честю і гідністю виконували свій обов'язок в найтрагічніші дні, безстрашно протистояли хаосу і беззаконню бійці. Виконуючи вимоги боргу, Ви виступаєте, як носій певних моральних обов'язків, який усвідомлює і реалізує їх в своїй діяльності.

Щиро дякуємо Вам за надійність і вірність українському народу.

Ви посіли гідне місце в сучасній Україні і підтвердженням цього є присвоєне почесного звання – Заслужений економіст України. Ваш яскравий успішний життєвий шлях, високі професійні досягнення здобули Вам глибоку повагу і честь, за що Ви нагороджені медаллю за великий особистий внесок у рішення проблем ветеранів-афганців і членів родини полеглих воїнів, що ще раз підтверджує – Ви не тільки втілюєте у собі якості найбільш видатних людей сучасності,але й є гідний приклад майбутнім правоохоронцям.

Глибоко шануємо та поважаємо Ваш вольовий шлях та неоціненний життєвий досвід.

Шановний Арсен Борисович!

Бажаємо міцного здоров'я, бадьорості духу, успіхів та удачі. Нехай Ваше життя буде зігріте теплом близьких людей, радість безмежно панує у душі та несе у вашу оселю спокій і злагоду! Хай тепло та повага людської вдячності завжди зігрівають Вас.

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking