На початку засідання виступив проректор Донецького юридичного інституту МВС України капітан поліції Нестеров Денис Ігорович. Привітав особовий склад Академії поліції з новорічними святами від імені керівництва інституту. Провів інструктаж «Про правила поведінки під час новорічних свят», «Про дотримання транспортної дисципліни та законності».

В ході засідання виступив заступник директора – завідувач відділення  навчально-методичної роботи Холін Олексій Васильович, який доповів про роботу навчально-методичного відділення центру за 2018 рік.

З початку поточного року Академією поліції підготовлено та направлено в органи та підрозділи Національної поліції України 305 поліцейських, з яких закінчили первинну професійну підготовку за програмою працівників кримінального розшуку – 22 поліцейські, за програмою дільничних офіцерів поліції – 89 поліцейських, за програмою поліцейських патрульної поліції – 194 поліцейські.

Підвищення кваліфікації в Академії поліції здійснили 229 інспекторів та поліцейських патрульної поліції і 37 поліцейських поліції особливого призначення.

Як зазначив Холін О.В. навчальні заняття проводилися викладачами на належному організаційно-методичному рівні. Під час занять застосовувалися сучасні методи навчання, використовувалися мультимедійні технічні засоби навчання, страйкбольне, медичне та інше обладнання, що тимчасово було надане представниками Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування (ICITAP).

З метою підвищення ефективності засвоєння навчального матеріалу та набуття слухачами практичних навичок за спеціалізацією для проведення бінарних занять в Академії поліції залучають працівників органів та підрозділів Національної поліції України.

Заступник директора центру підполковник поліції Хохряков Сергій Дмитрович доповів про роботу відділення організації служби та відділення забезпечення діяльності.

Особовий склад відділення організації служби забезпечує виконання основних завдань, а саме: охорону будівлі та території центру, внутрішній порядок. В центрі організовано цілодобове чергування атестованих працівників та слухачів.

В Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України кожної другої суботи місяця проводиться День відкритих дверей. До цього заходу запрошуються учні шкіл та професійних ліцеїв міста. Гостям Академії пропонується ознайомитися з навчальним закладом та умовами навчання. Подібні заходи в Маріупольському центрі  дозволять всім бажаючим відвідати навчальний заклад та приєднатися до лав працівників правоохоронної діяльності.

Наприкінці 2018 року в Маріупольському центрі розпочалися ремонтні роботи. В будівлі центру замінені вікна на енергозберігаючі. Перед центральним входом до Академії поліції викладено тротуарну плитку. Цю роботу вдалося виконати завдяки місцевій владі. В наступному році планується провести повну реконструкцію будівлі, що дозволить значно поліпшити умови роботи та навчання в «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України.

Керівництво та особовий склад центру вітає всіх з новорічними святами, бажає миру, благополуччя та процвітання у Новому 2019 році.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 1
  • 2
  • 3

Real time web analytics, Heat map tracking