Шановний Владиславе Юрійовичу!

У цей чудовий день прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Ювілею!

Ми цінуємо Ваш значний внесок в історію створення патрульної поліції м. Кривого Рогу. Адже, Ви були одним із перших, хто заступив на службу до новоствореного підрозділу. А обіймаючи посаду начальника Криворізької патрульної поліції, Ви проявляли приклади мужності та відваги в ім’я захисту інтересів Української держави, не шкодуючи сил і здоров'я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконували свій громадянський обов'язок.

Ми щиро шануємо Вас за активну життєву позицію та самовіддане служіння народу України. А Ваш високий професіоналізм, справедливість, об’єктивність і неупередженість були по достоїнству оцінені, і Вас заслужено призначають на посаду заступника начальника управління превентивної діяльності – начальник Групи реагування патрульної поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Відданість службі в Національній поліції України – є покликання для шляхетних, чесних, порядних людей, адже саме вони дбають про спокій та правопорядок на рідній Україні.

Переконані, що ці достойні риси стануть запорукою Ваших майбутніх досягнень та життєвих перемог.

Шановний Владиславе Юрійовичу!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, сили духа, радості, невичерпної спраги життя та натхнення для реалізації всіх Ваших планів! Досягти Вам унікальних можливостей, успіху. Миру в душі й родинної турботи!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking