У межах заходів Донецького юридичного інституту МВС України щодо залучення абітурієнтів до вступу на денну та заочну форми навчання представники кафедр соціально-гуманітарних дисциплін та спеціальних дисциплін та фізичного виховання провели профорієнтаційну роботу в Дніпропетровській області.

Так, разом з адміністрацією районного відділу освіти 6 грудня 2018 року було проведено виїзний День відкритих дверей у мікрорайоні Інгулець на базі ЦДЮТ «Ріднокрай» (за участі доцентів Мухіної Г.В., Новікової О.О., Пономаренко К.В., викладачів Білоброва В.М. та Гаражі Л.Ф.). На заході були присутні понад 200 школярів 11-х класів із різних навчальних закладів зазначеного мікрорайону (зокрема, КЗШ № 114; КГ № 127; КЗШ І-ІІІ ступенів № 102; КЗШ № 59).

На початку заходу доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Мухіна Галина Вікторівна показала відеосюжет про навчальну діяльність Донецького юридичного інституту та розповіла про навчальний заклад, вступну кампанію-2019, умови  та особливості вступу до Донецького юридичного інститут МВС України. Потім доценти кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Новікова Ольга Олександрівна та Пономаренко Катерина Вікторівна надали детальні відповіді на всі запитання присутніх старшокласників та викладачів. Дітей зацікавила інформація про те, що Донецький юридичний інститут готує не лише майбутніх фахівців права, а й працівників поліції. Також важливим чинником стала інформація про те, що в нашому закладі вищої освіти існує не тільки контрактна форма навчання, а й бюджетна, а також проводяться підготовчі курси для майбутніх абітурієнтів з української мови та літератури й історії України. 

Після інформаційної частини виступили викладачі кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Білобров Володимир Миколайович та Гаража Леонід Федорович. Вони із гордістю розповіли, що Донецький юридичний інститут МВС України відомий серед навчальних закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання не лише високими навчальними показниками, а й спортивними досягненнями. Так, Білобров Володимир Миколайович представив гордість нашого закладу –  призерів міжнародних змагань із самбо  ‒ Лебединського Владислава (курсанта 1 курсу), Москаленка Артема (курсанта 2 курсу), Назарчука Юрія  (курсанта 3 курсу) та Чалого Олексія (курсанта 3 курсу), а Гаража Леонід Федорович презентував виступ наших переможців-гирьовиків – Хоменка Владислава (курсанта 2 курсу) та тендітної дівчини Устинової Анастасії (курсанта 2 курсу). Учні із великим захопленням стежили за виступом наших курсантів.

Проте на цьому таланти Донецького юридичного інституту не обмежуються. Далі на сцену, щоб привітати всіх присутніх зі святом – Днем збройних сил України, вийшли наші «золоті голоси» Галушка Наталя та Пізня Аліна (курсанти 3 курсу). Дівчата заспівали зворушливу пісню про рідну мову та неньку-Україну.

Наприкінці заходу представники Донецького юридичного інституту подякували всім присутнім за те, що ті завітали на виїзний День відкритих дверей, за теплий прийом та запросили всіх охочих відвідати Дні відкритих дверей інституту, які проводяться щосуботи в м. Кривому Розі.

Представники загальноосвітніх навчальних закладів у свою чергу пообіцяли, що будуть і надалі сприяти профорієнтаційній роботі Донецького юридичного інституту МВС України серед освітніх центрів мікрорайону Інгулець.

Донецький юридичний інститут МВС України та його представники вдячні начальникові відділу освіти Інгулецького району Мамро Олександру Олеговичу, методистові відділу освіти Інгулецького району Рябовій Ксенії Іванівні, директорові комунального позашкільного навчального закладу ЦДЮТ «Ріднокрай» Полякову Сергію Володимировичу, усім директорам закладів освіти та заступникам директорів за чуйність та сприяння в спілкуванні з учнівською молоддю.

Окрему подяку хочемо висловити ректорові ДЮІ МВС України Бесчастному Віктору Миколайовичу за підтримку та сприяння в проведенні виїзного Дня відкритих дверей.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Із повагою

кафедри соціально-гуманітарних дисциплін

та спеціальних дисциплін та фізичного виховання

Real time web analytics, Heat map tracking