Шановна Наталя Валеріївна !

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм! За Вашими плечима багаторічний досвід, повага та визнання. Ваш талант педагога, науковця та керівника, який на високому рівні здійснював підготовку правоохоронців рідної держави є справжнім зразком несення служби та відмінного виконання своїх посадових обов’язків.

Сьогодні Ви по праву є авторитетним науковцем і талановитим педагогом. А притаманні Вам високий професіоналізм, відповідальність, порядність, відкритість, працездатність здобувають Вам пошану та авторитет у колективі та й у широких колах наукової громадськості нашої держави. Повсякденна відповідальність діяльність вимагає від Вас повної відданості справі, подолання труднощів. Із честю Ви вирішуєте це покликання. Переконані, що ці достойні риси стануть надійною запорукою Ваших подальших наукових досягнень та життєвих перемог. Ваш невичерпний запал, мудрість, людяність, воістину вражають.

Шановна Наталя Валеріївна!

У цей святковий для Вас День від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, радості, щастя, родинного благополуччя, запаморочливого кар'єрного зростання, творчого натхнення, незмінно позитивного настрою. Нехай по життю Вас завжди супроводжує удача й успіх!

З повагою,

за дорученням колективу,

ректор Донецького юридичного інституту МВС України

професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking