Факультет № 4 є структурним підрозділом Донецького юридичного інституту МВС України, який готує фахівців для підрозділів Національної поліції України без відриву від служби за державним замовленням.

На факультеті навчається близько 500 працівників різних підрозділів Національної поліції з 11 областей України для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» та «магістр».

В 2018 році факультетом був зроблений набір 125 слухачів з підрозділів Національної поліції України, поліції охорони, патрульної поліції для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю «правоохоронна діяльність» з 10 областей України.

В 2019 році для забезпечення набору та розширенню географії слухачів факультет планує відкриття офісу дистанційного навчання працівників Національної поліції України, з метою надання случам можливості отримання матеріалів для зручності освоєння навчальної програми.

   Факультет № 4 вітає всіх зі святами та бажає здійснення мрій і досягнення поставленої перед собою мети, щоб були нові успіхи і нові перемоги та ще більше щасливих подій.

Всім добра і блага в Новому році!

 Факультет № 4

Real time web analytics, Heat map tracking