Шановний Ярославе Олександровичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження!

Наполеглива праця, чудові організаторські здібності та майстерність керівника сприяли Вашій блискучій кар’єрі. Починаючи свій трудовий шлях від старшого викладача кафедри розробки пластових родовищ Красноармійського індустріального інституту ДонНТУ та завдяки притаманним Вам почуттям нового, принциповості, наполегливості у досягненні поставленої мети з 2008 року Вас назначають директором Красноармійського індустріального інституту ДВНЗ «ДонНТУ», а починаючи з 2014 року Ви успішно очолюєте Донецький національний технічний університет.

На науковому поприщі Ви теж досягли значних висот. Крім успішного захисту дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за темою «Збалансований розвиток галузей забезпечення життєдіяльності населення в контексті формування соціально-орієнтованої економіки України», Ви одноосібно та у співавторстві опублікували понад 100 наукових праць, серед яких 2 монографії та 5 навчальних посібників.

Без сумніву, Ваша професійність, організаторські здібності та високі людські якості розкрили у активній участі в міжнародних науково-практичних конференціях на теренах України та за кордоном.

Ваших успіхі, багатий життєвий і професійний досвід принесли заслужений авторитет серед коллег та були нагороджені відзнакою «Шахтарська слава» ІІІ ступення,а за особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів-Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

Шановний Ярославе Олександровичу!

Від усієї душі бажаємо, щоб удача стала Вашим вірним супутником, щоб кожна хвилина життя була прекрасна, всі бажання скоріше втілювалися, а мрії б обов'язково збувалися.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

 

Real time web analytics, Heat map tracking