Вибір професії – невід’ємний етап у житті кожного, хто здатен працювати.  Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний. Людина набуває досвіду у процесі практичної діяльності, але краще це виходить, коли вона має попередні профорієнтаційні знання. 

Тож, маючи на меті детальніше ознайомити школярів із цікавою професією правоохоронця, курсант 1 курсу факультету №1  рядовий поліції Микита Волобуєв відвідав загальноосвітні заклади освіти – школу №22 у прифронтовому смт. Курахівка Донецької області та №91 у м. Кривому Розі.

         Цікавою для учнів стала інформація про наукове життя Донецького юридичного інституту та різноманіття напрямів, якими можна займатися за підтримки Вишу.

Загалом, зустрічі пройшли в режимі дружньої співпраці, по  завершенню яких у школярів залишилося приємне враження про ДЮІ, про що свідчать отримані курсантом запитання, побажання та націленість на подальший вступ до інституту, співпрацю і проведення подібних заходів у майбутньому.

         На останок Микита Волобуєв презентував учням кишенькові календарі та інформаційні буклети щодо умов вступу до ДЮІ МВС України.

 “На мою думку дуже важливо організовувати подібні зустрічі, адже у такому віці дітям вкрай необхідна інформація та допомога в профорієнтаційному самовизначенні, щоб запобігти в подальшому молодіжному безробіттю”, - зазначив  курсант Микита Волобуєв.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 1
  • 2
  • 3
 

Сектор комунікації  1- го курсу

факультету № 1, Анастасія Школьна

Real time web analytics, Heat map tracking