Шановний Юрій Юрійович!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Ваша наполеглива та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм були гідно оцінені починаючи з майстра в Донецькому металургійному заводі, згодом завідувачем сектору відділу організаційно-партійної та кадрової роботи ЦК Компартії України. Вже 1990 році – були обраний народним депутатом України і головою Маріупольської міської ради.

Ваша кропітка та наполеглива праця, висока організованість і відповідальність та неоціненний професіоналізм керівника оцінені по достоїнству у 2000 році, коли займаючи посаду міського голови, Маріуполь зайняв третє місце по України в конкурсі «Місто найкращого благоустрію».

Не лишилася поза Вашою увагою яскравий успішний життєвий шлях, високі професійні досягнення принесли Вам глибоку повагу і честь, за що були нагороджені орденом «За заслуги» ІІІ ступеня та відзнакою Президента України.

Притаманні Вам наполегливість, щира людяність, порядність, відкритість є саме тими достойними рисами, які є міцною запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього. Ви почесний громадянин м. Маріуполя, що ще раз розкриває Вас з найкращих рис характеру.

Шановний Юрій Юрійович!

Від щирого серця бажаємо, щоб Ваша життєва чаша була наповнена щастям, здоров’ям і любов’ю. Нехай разом з Вами по життю завжди йде натхнення та вдача! А від усіх життєвих негараздів захищає тепло та затишок родинної оселі.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking