Шановний Леонід Федорович!

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Наполеглива праця, чудові організаторські здібності та майстерність сприяли блискучій кар’єрі. Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є гідним прикладом для майбутніх правоохоронців. Невід’ємною частиною формування загальної і професійної культури сучасної особистості у ДЮІ МВС України є фізична культура і спор. Тому саме сьогодні Ваша працелюбність, цілеспрямованість, відповідальність, порядність – це ті риси, які стали запорукою Ваших теперішніх та майбутніх життєвих перемог.

Ви успішний випускник Донецького юридичного інституту та завжди були і залишаєтесь патріотом рідного навчального закладу, адже після практичного досвіду, який Ви отримали на посаді оперуповноваженого сектору борьтьби з незаконного обігу наркотиків лінійного відділу на ст. Лозова УМВС України на Південній залізниці, Ви повертаєтесь до стін рідного вишу. Розпочавши свою діяльність з посади командира навчального взводу слідчо-криміналістичного факультету Донецького юридичного інституту та, зарекомендувавши себе дисциплінованим співробітником та кваліфікованим фахівцем, Вас призначають заступником начальника курсу з виховної та соціальної роботи факультету міліції громадської безпеки Донецького юридичного інституту МВС України, а потім і заступником начальника відділу кадрового забезпечення Донецького юридичного інституту.

Ми цінуємо Ваш внесок в історію успіхів нашого навчального закладу. Не можемо залишити без уваги Ваші спортивні досягнення, адже Ви титулований спортсмен з гирьового спорту, багаторазовий призер та переможець відомчих, всеукраїнських та міжнародних змагань, головний тренер збірної команди інституту з гирьового спорту та суддя І категорії, що ще раз демонструє  такі риси характеру, як воля до перемоги.

Підготувавши багаторазового чемпіона і призера міжнародних та всеукраїнських змагань, шістьох майстрів спорту України та понад 30 спортсменів масових розрядів Ви зробили вагомий внесок у спортивне життя інституту.

Без сумніву властиві Вам високе почуття відповідальності, вмілі організаторські здібності, наполегливість у досягненні поставлених цілей, почуття обов'язку, честі і справедливості – це якості, які зумовили Ваш твердий авторитет є справжнім взірцем для оточуючих та нас, як справжнього фахівця своєї справи. Ми щиро пишаємося Вами як випускником нашого навчального закладу та співробітником, що зробив неоціненний вклад у розвиток рідної Alma Mater.

Шановний Леонід Федорович!

Бажаємо Вам якомога довше залишатись таким, яким ми Вас знаємо і цінуємо: сміливим і справедливим керівником, спроможним радіти досягненням інших, а також - різносторонньою особистістю - Людиною, в чиєму серці знаходиться місце і для родини, і для роботи, і для друзів. Нехай Ваша багатогранність, життєва енергія, досвідченість стануть гарантією високих досягнень у професійній діяльності, а кожну розпочату справу буде вдало завершено.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking