Протягом багатьох років в Донецькому юридичному інституті МВС України успішно функціонує профспілкова організація. До числа членів профспілкової організації входять працівники та учні навчального закладу.

За ініціативою колективу Донецького юридичного інституту МВС України наприкінці серпня поточного року була створена та зареєстрована у встановленому законом порядку первинна профспілкова організація працівників Донецького юридичного інституту МВС України. В Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції України профспілкова організація нашого вузу зазначається за відповідним номером запису.

Керуючись Статутом Всеукраїнської профспілкової спілки Міністерства внутрішніх справ України, а саме членом цієї організації є наша профспілка, та діючим законодавством цілями профспілкової діяльності є представництво, реалізація та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в органах державної влади і органах місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями, їх організаціями і об’єднаннями, а також з іншими об’єднаннями громадян.

До завдань профспілкової організації входить: дбати про інтереси її членів; надавати правову допомогу та матеріальну допомогу; організовувати екскурсійні поїздки по визначним місцям України; організовувати привітання до свят; здійснювати кроки соціального партнерства та захист працівників організації; відпочинок вихідного дня; святкові заходи для дітей членів профспілки; вирішення соціально-побутових та культурно-масових питань; спортивні заходи; організовувати дозвілля спілчан.

Про заходи, які проводилися та організовувалися профспілкою протягом часу її існування було доведено до відома членів профспілки за допомогою повідомлень та в ході безпосереднього спілкування з самими членами. Не могла залишитьсь осторонь профспілкова організація з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, Дня вчителя, Дня юриста.

Кожен член профспілки має право звернутися зі своїми проблемами у будь-який час, з проханнями та пропозиціями до профорганізації інституту з різноманітних питань життєдіяльності.

З метою духовного, культурного та фізичного розвитку своїх членів та членів їх сімей заплановано проведення щорічних літніх та зимових спартакіад; турнірів з футболу, волейболу, гирьового спорту, боротьби тощо; шахо-шашковий турнір серед дітей наших працівників до Дня захисту дітей; до Дня Незалежності проводиться дитячий конкурс малюнків, вишивки, аплікацій тощо. Планується розширення зв’язків між профспілковими організаціями, у тому числі і міжнародними.

Адже, метою діяльності первинної профспілкової організації Донецького юридичного інституту є вираження, представлення інтересів і захист прав первинної організації та її членів.

 

  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06

Профспілка

Донецького юридичного інституту МВС України.

Real time web analytics, Heat map tracking