Шановний Євгене Павловичу!

У цей святковий ювілейний день від усієї душі Вас вітає колектив Донецького юридичного інституту МВС України!

Глибоко шануємо та поважаємо Ваш багатий трудовий шлях та неоціненний життєвий досвід, які стали запорукою успіхів випускників Донецького юридичного інституту.

Ваш шлях  пов'язали з  чудовими та яскравими моментами з долею з  Донецького юридичного інституту МВС України. Колектив Донецького юридичного інституту пишається маючи за плечима потужних практичний досвід роботи, адже трудову діяльність в органах МВС Ви розпочали з посади інспектора патрульної служби батальйону патрульної служби Маріупольського МУ ГУМВС України в Донецькій області, та пропрацювавши на посадах інспектора патрульної служби – кінолог батальйону патрульної служби Маріупольського МУ ГУМВС України в Донецькій області, старшого інспектора з професійної підготовки сектору кадрового забезпечення Іллічівського РВ Маріупольського МУ ГУМВС України в Донецькій області, старшого інспектора з професійної підготовки сектору кадрового забезпечення Іллічівського РВ Маріупольського МУ ГУМВС України в Донецькій області Ви набули практичного досвіду, який наразі, на високому рівні, передаєте майбутнім правоохоронцям рідної Донеччини, керуючись у своїй роботі високоморальними рисами, якостями та глибокими теоретичними знаннями.

Ви як сумлінний, дисциплінований, високопрофесійний працівник та педагог проявляєте неабиякий професіоналізм, цілеспрямованість і відповідальність у викладацькій діяльності. Ви є майстром своєї справи, а значить прикладом для гарного наслідування.

Шановний Євгене Павловичу!

Від щирого серця бажаємо, щоб доля надалі щедра була, щастя на весь довгий вік, міцного здоров’я та спокою. Нехай кожень день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами. Натхнення і творчості, хай сонце заглядає у вікна, а тепло у серце!

 

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

 

Real time web analytics, Heat map tracking