Шановний Юрій Михайлович!

У цей святковий ювілейний день від усієї душі  Вас вітає колектив Донецького юридичного інституту МВС України!

Цілеспрямованість, відданість справі, компетентність і почуття обов’язку – це ті риси Вашого характеру, які є запорукою щирої поваги колег та друзів. А Ваш досвід – це найкращий помічник на впевненому шляху вперед до нових звершень.

Ваша кропітка та наполеглива праця, висока організованість і відповідальність, професіоналізм оцінені по достоїнству і зараз Ви очолюєте заступника директора Департаменту апаратної роботи та комунікацій Адміністрації Державної прикордонної служби. Притаманні Вам наполегливість, щира людяність, порядність, відкритість є саме тими достойними рисами, які є міцною запорукою Вашого успіху.

Шановний Юрій Михайлович!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого і сімейного щастя, подальшого кар’єрного зросту та міцності духу і наснаги для здійснення усього задуманого! Нехай Ваша енергія, багатий досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал якнайкраще служитимуть на благо України! Прихильності долі Вам у реалізації всіх задумів і починань, миру для нашої держави, терпіння, твердості духу та віри в щасливе майбутнє. Нехай тепло і затишок завжди наповнюють Ваш будинок, нехай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а бажання виконуються при одній думці про них!

З повагою

за дорученням колективу

ректор Донецького юридичного інституту МВС України,

професор Віктор Миколайович Бесчастний

 

Real time web analytics, Heat map tracking