Колективу Донецького юридичного інституту МВС України

Шановні друзі!

Щиро вітаю науково-педагогічний склад, співробітників, курсантів, студентів, слухачів, ад’юнктів (аспірантів) і докторантів із 26-річчям від дня набуття статусу закладу вищої освіти.

Сьогодні ваш колектив продовжує і примножує свої славні традиції попередників. За цей час виш став досить амбітним, науково-освітнім та інноваційним комплексом, що крокує в ногу з часом, сміливо запроваджуючи інноваційні форми навчання і прогресивні освітні моделі, який має істотний вплив на соціально-економічний, освітній та культурний розвиток. Вам випала велика честь працювати і здобувати освіту в Інституті, який виховав не одне покоління правоохоронців та відомих юристів, серед яких є як генерали, так і міністри.

Від щирого серця бажаю Донецькому юридичному інституту нарощувати свій потенціал, впевнено йти вперед, наполегливо втілювати свою благородну мету – підготовку висококваліфікованих фахівців та науковців. Всім тим, хто пов’язує з Інститутом своє життя – міцного здоров’я щастя, добробуту, невичерпної творчості та енергії, нових звершень!

Бажаю і надалі залишатися освітянським центром Криворіжжя та Донеччини. І в подальшому реалізовувати всі перспективні плани та напрацювання.

Директор Європейського інституту безперервної освіти

пан Йозеф Затько

Real time web analytics, Heat map tracking