Шановний Станіславе Ігоровичу!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви – один з кращих випускників нашого навчального закладу, який постійно прагне отримати нові знання та самовдосконалюватися. Закінчивши інститут та залишаючись патріотом свого навчального закладу, вірним Присязі, Ви самовіддано працюєте на розвиток рідного вишу на посаді фахівця факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту МВС України.

За час навчання та проходження служби в Донецькому юридичному інституті Ви зарекомендували себе як позитивний, ініціативний та дисциплінований співробітник і доброзичливий колега, який сумлінно виконує свої трудові обов’язки.

Як призер регіональних та всеукраїнських змагань,  майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту, Чемпіон Світу та багаторазовий переможець та призер  з гирьового спорту Ви зробили вагомий спортивний внесок в історію успіхів нашого вишу. А Ваша енергійність та життєрадісність, здатність оперативно вирішувати службові завдання, не рахуючись з особистим часом, безперечно забезпечують Вам повагу серед керівництва і співробітників інституту.

Шановний Станіславе Ігоровичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали Вам життєвої наснаги. Сил і міцного здоров'я, Вам на довгі, плідні, цікаві, чудові роки, щастя, миру і благополуччя!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking