Шановний науково-викладацький, адміністративний склад, курсанти, студенти, слухачі, ад’юнкти та аспіранти Донецького юридичного інституту МВС України, щиро вітаю вас із 26-ю річницею від Дня набуття статусу закладу вищої освіти.

Історія Донецького юридичного інституту – це роки яскравого та складного шляху від Донецької спеціальної середньої школи міліції до набуття статусу вищого у 1993 році. Саме з цього часу отримання освіти у Донецькому інституті внутрішніх справ, а натепер Донецького юридичного інституту МВС України стало пріоритетним під час вибору абітурієнтами свого майбутнього серед навчальних закладів України з підготовки правоохоронців та юристів, а сам інститут займає поважне місце серед закладів вищої освіти системи МВС України.

Незважаючи на всі складнощі періоду реформування правоохоронної системи та відомчої вищої освіти, Донецький юридичний інститут підтримує той якісний рівень, який відповідає вимогам сьогодення, визначеним стандартам у сфері підготовки правоохоронців.

В цей день хочеться пригадати той час коли інститут було передислоковано до міста Кривого Рогу. Наші перші зустрічі й кроки з відновлення навчального закладу були впевненими та рішучими, а натепер після вже п’яти років перебування вишу-переселенця на Криворіжжі, мешканці міста відчувають присутність інституту, як потужного юридичного навчального закладу, випускники якого стають високопрофесійними фахівцями своєї справи та працюють як на благо розвитку міста, так і всієї України.

Шановні колеги! Вітаю вас з визначним днем у житті інституту! Нехай подальша плідна робота з підготовки юристів та правоохоронців, приноситимуть радість успішністю їх діяльності та кар’єрного зростання. Вірно йдіть шляхом благородної місії дати знання майбутньому поколінню від якого залежатиме наше з вами життя.

Миру, добра та успіхів у всіх починаннях!

 

З повагою

Криворізький міський голова

Юрій Вілкул

Real time web analytics, Heat map tracking