Шановний Максима Валерійовича!

У цей святковий ювілейний день від усієї душі  Вас вітає колектив Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу. Ви не тільки втілюєте у собі якості найбільш видатних людей сучасності,але й подаєте належний приклад майбутнім правоохоронцям. Ваша наполеглива та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм були гідно оцінені. Вірність обраній справі, набутий досвід, високий професіоналізм, почуття відповідальності стали запорукою Ваших значних успіхів.

Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу. Ваша  працелюбність, мудрість, рішучість та вольовитість, але в той же час відкритість та людяність воістину вражає. Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейної злагоди, оптимізму та нових перемог!

Шановний Максима Валерійовича

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та щастя, життєвих сил, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, злагоди, миру та достатку у Вашому домі та всій Вашій родині! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, а вірними супутниками долі будуть непохитна воля та оптимізм. Хай наступні роки та майбутні дороги рясніють добрими справами, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking