Шановний Вікторе Олександровичу!

У цей чудовий день прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив Донецького юридичного інституту пишається Вами як випускником нашого навчального закладу, який, отримавши глибокі знання під час навчання у нашому виші. Дуже приємно, що серед випускників нашого навчального закладу є і ваше ім’я.

Ваша зразкова та успішна служба в правоохоронних органах, яку Ви розпочали курсантом нашого навчального закладу слідчо-криміналістичного факультету тоді ще Донецького інституту внутрішніх справ, кропітка та наполеглива праця, неоціненний досвід практичної роботи, висока організованість і відповідальність та неоціненний професіоналізм керівника на посаді начальника управління кадрового забезпечення ГУМВС України в Донецькій області забезпечили Вам заслужений авторитет серед колег та керівництва.

Натепер Ваша служба на стражі правопорядку громадян нашої держави продовжується на посаді заступника начальника Головного управління Національної поліції у місті Києві, яка заслуговує глибокої поваги та пошани.

Відданість службі в Національній поліції України – є покликання для шляхетних, чесних, порядних людей, адже саме вони дбають про спокій та правопорядок на рідній Україні.

Переконані, що ці достойні риси стануть запорукою Ваших майбутніх досягнень та життєвих перемог.

Шановний Вікторе Олександровичу!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, сили духа, радості, невичерпної спраги життя та натхнення для реалізації всіх Ваших планів! Досягти Вам унікальних можливостей, успіху. Миру в душі й родинної турботи!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking