Шановний Сергію Дмитровичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ви протягом тривалого часу є невід’ємною частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту, перегортаючи разом з нами і сторінки перемог, і тяжких випробувань, які випадали на долю рідного вишу.

Ваш неоціненний досвід практичної роботи в органах державної виконавчої служби та захоплення науковою діяльністю забезпечили Вам успішний захист кандидатської дисертації. Натепер Ви на високому рівні здійснюєте підготовку юристів, керуючись у своїй роботі загальнолюдськими моральними рисами і якостями та глибокими теоретичними знаннями.

Притаманні Вам високий професіоналізм, успіхи в наукових пошуках, педагогічний талант, відповідальність, щира людяність, порядність, відкритість здобули Вам пошану та авторитет серед працівників інституту. Переконані, що ці достойні риси стануть запорукою Ваших майбутніх життєвих перемог.

Шановний Сергію Дмитровичу!

У цей по особливому святковий для Вас день від усієї душі бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашим рідним та близьким, родинного затишку та благополуччя, наснаги до наукової діяльності, успішного кар’єрного росту! Нехай Ваша багатогранність, життєва енергія, досвідченість стануть гарантією високих досягнень у професійній діяльності, а кожну розпочату справу буде вдало завершено.

 

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking