Шановні жінки!

За доброю традицією зі святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. З прадавніх віків жінку в Україні величали Берегинею. Поняття Батьківщина, Україна, Мати однаково дорогі для кожного з нас.

Щиро й сердечно вітаю вас зі святом, що відкриває календар нової весни, оновлення природи! Добрі і ласкаві, хоробрі і такі тендітні - знайте! Ви, найдорожче, що є в житті кожного чоловіка! Цей традиційний жіночий день, до якого ми, чоловіки, ставимось із особливими почуттями, розкриває вашу ніжність і красу, чарівність і неповторність. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського.

Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований! Жінка одночасно може бути турботливою мамою, сильним керівником, лагідною дружиною, надійним професіоналом та воїном, здатним захищати рідну землю. Сучасній жінці підвладно все. Проте, як і багато віків тому, більш за все їй потрібне кохання рідної людини, любов і повага дітей, шана та турбота друзів. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами спонукаєте до дій задля єдності, цілісності, миру в нашій державі. Говорити про жінок можна нескінченно. Але головна правда полягає в тому, що ми, чоловіки, шануємо і любимо вас.

Своєю мудрістю ви обминаєте гострі кути, терплячістю – зберігаєте мир вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці – будуєте майбутнє Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята! Нехай ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітий щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками! Зичу, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно й затишно. Від усієї душі бажаю нашим жінкам величезного щастя, любові і добра! Хочу, Щоб кожен новий день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм! Зі святом вас, дорогі жінки!

 З повагою,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking