Шановний Юрію Володимировичу!

У цей радісний день дозвольте від чистого серця привітати Вас з Днем народження!

Ми щиро пишаємося Вами як випускником нашого навчального закладу та співробітником, що зробив неоціненний вклад у розвиток рідної Alma Mater. У далекому 1991 році Ви прийняли рішення присвятити себе служінню Українському народові, здобувши фахову освіту спочатку в Донецькій спеціальній середній школі МВС СРСР, а згодом – у Донецькому інституті внутрішніх справ МВС України та отримавши неоціненний досвід практичної роботи на посаді оперуповноваженого міжрайонного відділення по захисту державних бюджетних коштів, боротьбі з шахрайством і з фінансовими ресурсами на Полтавщині, Ви повертаєтеся до стін рідної Alma Mater, де активно продовжуєте свою науково-педагогічну діяльність і донині.

Ваша жага до творчості, громадської роботи, захоплення спортом та організаторські здібності є безумовним дороговказом для Ваших однодумців. Знаходячись у м. Кривий Ріг, Вашій ініціативності та небайдужості до студентсько-курсантського життя, славні спортивні традиції інституту продовжують розвиватися. Так, створено з «нуля» волейбольний клуб Донецького юридичного інституту, який під Вашим професійним тренерством є активним учасником багатьох змагань і володарем перемог.

Безумовна ваша активна діяльність для всього дружнього колективу інституту,зробила внесок як Голови первинної профспілкової організації працівників інституту.

Користуючись нагодою щиро дякуємо Вам, що Ви, не зважаючи на всі труднощі та незгоди, лишаєтеся патріотом рідної держави та вишу і продовжуєте працювати з подвійною енергією на благо ДЮІ, передаючи свій передовий досвід майбутнім поколінням юристів та правоохоронців.

Шановний Юрію Володимировичу!

У цей святковий день прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження. Насамперед бажаємо Вам міцного здоров’я, міцності духу та гармонії у всьому. Нехай доля буде до Вас привітною, життєва дорога буде чистою і на ній зустрічаються вірні друзі та колеги, а Ваша багатогранність, життєва енергія, досвідченість стануть гарантією високих професійних досягнень задля розвитку вишу в ім’я розквіту України серед спільноти провідних європейських країн.

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Миколайович Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking