Шановна Олена Павлівна!

Прийміть від щирого серця найтепліші вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України.

Бажаємо щасливого сьогодні і радісного завтра,красивих мрій і їх здійснення. Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, миру, благополуччя, невтомності та нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів. Хай  Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, минають негаразди і непорозуміння.

Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість. Щоб Ваші старання були виправленні вдячністю Ваших студентів. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення.

Шановна Олена Павлівна!

Від усієї душі прийміть наші найщиріші побажання! Ми бажаємо залишатись такою життєрадісною, харизматичною. Нехай супроводжує Вас завжди любов та турбота, а дорогу освітлює щаслива дороговказна зірка! Удачі в пізнанні нових ідей, саморозвитку і прагнення тільки до найкращого!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking