Шановна Світлана Вікторівна!

У цей св'ятковий день,прийміть теплі вітання з нагоди Вашого свята – Ювілею!

Ваша жіночність вражає і захоплює! Залишайтесь такою дбайливою і щирою до колег, як можна частіше даруйте море кохання. Ви людина, яку по-справжньому поважають колеги та студенти інституту. І поважають за те, що Ви є справжнім майстром своєї справи, а значить прикладом для гарного наслідування.

Отримавши неоціненний досвід начальника відділу психологічного забезпечення на Донеччині, Ви тепер очолюєте відділ психологічного забезпечення управління соціально-психологічної роботи та проходження служби Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України, де завдяки професійній майстерності та використанню новітніх методів і сучасних технологій, Ви допомагаєте керівникам усіх рівнів у питаннях зміцнення дисципліни й законності в лавах Національної поліції України, створюючи ефективну систему у забезпеченні психологічної та психофізіологічної надійності персоналу.

Притаманні Вам висока організованість і кваліфікованість, добропорядність і самовідданість у служінні Українському народові забезпечили Вам заслужений авторитет серед колег, підлеглих та всіх оточуючих.

Насолоджуйтесь кожною хвилиною Вашого творчого життя і вперед з усмішкою!

Шановна Світлана Вікторівна!

В День Вашого народження бажаємо Вам, щоб удача стала Вашим вірним супутником, щоб кожна хвилина життя була прекрасна, всі бажання втілювалися, а мрії обов'язково збувалися. Хай Вас завжди підтримують та надихають рідні і близькі, розуміють та поважають колеги, а на Вашому шляху поруч крокують віра, надія і любов!

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking