Шановний Віталій Мар’янович !

Дозвольте від усього дружнього колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України, привітати Вас з 55-річним Ювілеєм від Дня нарождення!

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег, курсантів та студентів.

Після закінчення Харківського інженерно-будівничого інституту Ви прийняли рішення присвятити своє життя роботі в органах внутрішніх справ. За час роботи в Управлінні внутрішніх справ Луганської області, Ви успішно закінчили Луганський інституту внутрішніх справ МВС України, який очолював Е.О. Дідоренко. Проявивши себе дисциплінованим, висококваліфікованим співробітником та отримавши неоцінений досвід практичної роботи, з 1993 року Ви розпочали свою професійну та наукову діяльність в стінах рідного вишу на посадах помічника ректора, проректора, потім начальника центру післядипломної освіти. Починаючи з 2007 року Ви успішно очолюєте один із потужних навчальних закладів системи МВС України. Під Вашим керівництвом університет продовжує усталені традиції та справу, започатковану першим ректором.

Свій професіоналізм Ви не одноразово показували, Ваша майстерність і працьовитість ,гідно оцінені  нагородою , академіка Міжнародної Академії наук  та практики , організації виробництва, «Заслуженого будівельника України».

Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Нехай  доля буде прихильною до Вас, дарує яскравий успіх й щедрі результати, а Божа ласка супроводжує у всіх планах, починаннях та звершеннях!

Шановний Віталій Мар’янович!

Міцного здоров'я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних, мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Нехай Господь береже Вас і подарує многії і благії літа!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking