Донецький юридичний інститут МВС України

17 березня 2019 року пройшов передостанній тур фінальної частини чемпіонату міста Кривого Рогу з футзалу сезону 2018/19 серед команд другої ліги. Цього року команда Донецького юридичного інституту МВС України вперше приймає участь у цьому турнірі і демонструючи чудову гру наразі веде боротьбу за нагороди серед 6 кращих команд ліги.

Цього дня, нашим суперником була команда «Кривбас-Цемент» з якою наші хлопці розділяли поточну третю сходинку турнірної таблиці та з якою в першому турі ми зіграли в нічію з рахунком 3:3, так що перемога у цьому матчі була дуже важливою та принциповою для нашої команди. Футзалісти інституту знали, що це дуже непростий суперник і гра буде дуже запеклою. Перший тайм гри проходив в обопільних атаках, але чудово проявили себе голкіпери обох команд. Зусиллями лідерів команди інституту курсантів факультету № 1 рядових поліції Сабана Павла та Чалих Олександра  хлопці  змогли дотиснути наших конкурентів забивши 3 м’ячі у другому таймі, на що наші суперники змогли відповісти лише одним у відповідь. Чудова гра наших футзалістів не давала можливості суперникам комбінувати в нападі та здобути позитивний результат. В підсумку після фінального свистка арбітра було зафіксовано перемогу команди Донецького юридичного інституту з рахунок 3:1.

Ця перемога дозволила футзальній команді інституту закріпитися на третьому місці в турнірній таблиці і з гарним настроєм готуватися до останнього туру чемпіонату зберігаючи чудові шанси на дуже високі місця..Члени збірної команди інституту з футзалу щиро дякують за створення належних умов для підготовки та участі у чемпіонаті м. Кривого Рогу з футзалу керівництву Донецького юридичного інституту на чолі з ректором Віктором Миколайовичем Бесчастним та обіцяють радувати колектив вишу-переселенця яскравою грою та новими перемогами .