Донецький юридичний інститут МВС України

Відповідно до Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 року № 115, з метою вдосконалення фізичної підготовки й активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-мосової роботи особовий склад структурних підрозділів інституту активно залучається до різноманітних спортивних змагань.

Так, у Донецькій області у два етапи проходив відкритий чемпіонат Головного управління Національної поліції в Донецькій області з політало ну у якому прийняли участь збірні команди правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, курсантів відповідних навчальних закладів, що дислокуються на території області.

Підготовкою збірної команди нашого інституту за дорученням ректора інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного займалися фахівці кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету № 1 та кафедри бойової та спеціальної фізичної підготовки факультету № 1. До складу збірної команди Донецького юридичного інституту увійшли представники факультету № 1, факультету № 2 та Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту.

Змагання з поліатлону включали  ‑ плавання, стрільбу та біг у різних вікових категоріях та відбувалися 21 березня. Змагання з плавання проходили на базі басейну «Нептун», стрільба та біг на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції». За результатами змагань в особистому заліку викладач циклу вогневої підготовки Маріуполського ЦППП «Академія поліції» майор поліції Віталій Анатолійович Танасієнко у третій віковій категорії здобув друге місце. Своє чергою курсант 3-го курсу факультету № 1 рядовий поліції Вікторія Котенко у першій віковій категорії серед жінок здобула перше місце. Також курсант 3-го курсу факультету № 1, рядовий поліції Максим Самофал у першій віковій категорії серед чоловіків здобув перше місце.

Серед збірних команд третє місце здобула збірна команда в/ч № 3057 Національної гвардії, друге місце управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Донецькій області. Завдяки проявленим вольовим якостям, командному духу,спортивним навичкам збірна команда Донецького юридичного інституту здобула перемогу у відкритому чемпіонаті Головного управління Національної поліції в Донецькій області з поліатлону.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з успішним виступом. Висловлюємо слова вдячності керівництву вишу в особі ректора Віктора Миколайовича Бесчастного та ректорату за усіляку підтримку спортсменів інституту та надання можливості займатися улюбленою справою.