Шановний Геннадію Олександровичу!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Ми цінуємо Ваш значний внесок в виконанні свого професійного обов'язку, стоячи на сторожі Закону. Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності.

Варто зазначити Ваш отриманий неоціненний досвід практичної та керівної роботи в системі МВС. Розпочавши службу з посади міліціонера відділу внутрішніх справ Комінтернівського райвиконкому УВС Одеської області, а потім проректора Одеського державного університету внутрішніх справ, де Ви успішно спрямовували роботу відомчого вишу на формування майбутнього покоління офіцерів Національної поліції України гідний глибокої поваги та пошани. Ваша кропітка та наполеглива праця, висока організованість і відповідальність та неоціненний професіоналізм керівника були по достоїнству оцінені під час перебування на керівних посадах, та на разі Вам довірено очолювати Департамент персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України.

Безумовно, саме властиві Вам високе почуття відповідальності, вмілі організаторські здібності, наполегливість у досягненні поставлених цілей, почуття обов'язку, честі і справедливості – це якості, які зумовили Ваш твердий авторитет, як справжнього фахівця своєї справи.

 Прийміть слова подяки за Вашу цілеспрямованість та вагомі професійні досягнення, які сприяють утвердженню справедливості  і законності в  життєвих ситуаціях. Ваша мудрість, рішучість та вольовитість, але в той же час відкритість та людяність воістину вражає.

Шановний Геннадію Олександровичу!

У цей святковий день прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження. Насамперед бажаємо Вам міцного здоров’я, міцності духу та гармонії у всьому. Бажаємо Вам неймовірної радості, приголомшливого успіху, чарівного натхнення, щирих посмішок, щирих друзів! Ваша багатогранність, життєва енергія, досвідченість стануть гарантією високих професійних досягнень задля розвитку, в ім’я розквіту України серед спільноти провідних європейських країн.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking