Шановний Сергію Сергійовичу!

Прийміть найсердечніші вітання із 40-річним Ювілеєм від Дня народження.

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стали на шлях служіння українському народові. Пройшли довгий шлях служіння народу України, були віддані Присязі. Прийнявши у 1996 році доленосне і вкрай відповідальне рішення, Ви стаєте курсантом Запорізького юридичного інституту МВС України, де з успіхом опановуєте професію правоохоронця і даєте священну клятву – вірно служити українському народові.

Ваш неоціненний практичний досвід у забезпеченні правопорядку і безпеки громадян на посаді слідчого Орджонікідзевського РВ Запорізького МУ УМВС України в Запорізькій області, талант педагога та науковця, який Ви проявили працюючи на кафедрі цивільно-правових дисциплін Запорізького юридичного інституту МВС України, чудові організаторські здібності і майстерність керівника: начальник кафедри – начальник факультету – начальник центру післядипломної освіти, що неодмінно є проявом блискучої кар’єри, - це надійна запорука Ваших подальших успіхів у підрозділах МВС, адже Вам завжди під силу нові починання на впевненому шляху до нових звершень і здобутків.

Найвищий талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності. Натепер Ви начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Донецькій області, це підтвердження Вашого високого професіоналізму та здобутого багажу знань протягом професійної діяльності. Тому підтвердженням є й вчене звання доцента та захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук.

Особливо хочеться відзначити Ваші високі досягнення в царині юридичної науки у сфері адміністративного права та процесу, про що свідчить успішний захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук та авторство понад 180 наукових праць, серед яких 2 монографії, численні методичні рекомендації, статті.

Відданість службі в Національній поліції України – є покликання для шляхетних, чесних, порядних людей і стали запорукою Ваших значних успіхів.

Шановний Сергію Сергійовичу!

Бажаємо здоров’я Вам та Вашій родині, удачі, щастя, сімейного благополуччя, добробуту і достатку, здійснення мрій та задумів. Бажаємо, щоб поруч завжди були найрідніші люди, які підтримують і надихають, дарують любов. Хай цілеспрямованість та життєрадісність, що у вас є, супроводжуються розумінням та взаємною віддачею від людей, з якими Вас пов’язує життя.

 З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Миколайович Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking