Шановний Андріє Миколайовичу!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Ювілею від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу. Глибоко вдячні Вам за ті роки, які Ви присвятили нашому виші, та цінує Ваш внесок у життя вишу. Успішний випускник Донецького юридичного інституту МВС України. Ваш невичерпний запал, працелюбність, мудрість, феноменальна рішучість та вольовитість, але в той же час відкритість та людяність воістину вражає.

Ваша принциповість, виваженість, добропорядність, працелюбність, гострий розум, вміння тримати удари долі забезпечили Вам блискучу кар’єру. У 1996 році розпочали свій практичний досвід в органах внутрішніх справ інспектором відділу служби радіоконтролю ЦВОЗ ГУ МВС України в Донецькій області, слідчим та згодом у 2001 році у сферу науково-освітню, викладачем, старшим викладачем та доцентом кафедри кримінального права та кримінології ДЮІ МВС України.

Ви видатний вчений у галузі фундаментально - прикладних проблем кримінального права, кримінології та кримінально-виконавчого права. Автор розробки унікальних геоінформаційних методик аналізу злочинності та її детермінації в територіально-просторових системах.

Не осталося і без уваги Ваша наукова діяльність-автор понад 150 наукових робіт, серед яких самостійно або у співавторстві підготовлено дві монографії, 4 підручники, 2 навчальних посібники, 10 навчально-методичних та навчально-практичних рекомендацій, опубліковано більш ніж 130 статей у вітчизняних та зарубіжних виданнях.

Своєю самовідданою і плідною працею Ви щоденно формуєте якісний імідж вашого університету, робите вагомий внесок у розвиток освіти і науки краю, держави за які заохочувалися багатьма відомчими відзнаками МВС України, зокрема «За сумлінну службу » ІІ та І ступенів.

Переконані, що ці достойні риси стануть запорукою Ваших майбутніх досягнень та життєвих перемог.

Шановний Андріє Миколайовичу!

Дозвольте у цей святковий день від усієї душі побажати Вам неймовірної радості, приголомшливого успіху, чарівного натхнення, щирих посмішок, щирих друзів! А ще — вдалих днів, хороших новин, величезної сили духу, приємних подій та невичерпного оптимізму!

З повагою
за дорученням колективу
ректор
Донецького юридичного інституту МВС України,
професор
Віктор Миколайович Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking