Шановна Риммо Артурівно!

У цей святковий для Вас день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження від дружнього колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви незамінний співробітник, професіонал своєї справи. Ви завжди сповнені ідей та енергії для втілення їх у життя. Ви чуйна, оптимістична, доброзичлива  людина. 

За час спільної роботи ми пізнали Вас не тільки, як компетентного, знаючого і вправного фахівця, але і як сучасну, веселу, добродушну людину, яка вміє вислухати і порадити, пожартувати і проконтролювати, бути вимогливою і добродушною.

Ваша енергійність та оптимізм, упевненість в собі і своїх силах, високі моральні принципи – є саме тими достойними рисами, які стануть запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього.

Ви повністю віддаєтеся праці, при цьому зберігаючи позитивний настрій, товариськість і ласкаву усмішку, а краса Ваша надихає весь колектив.

Залишайтесь такою дбайливою і щирою до колег. З Вами тепло і гармонійно, а Ваша жіночність вражає і захоплює!

Шановна Риммо Артурівно!

 Бажаємо завжди залишатися такою ж уважною, життєрадісною, креативною, різносторонньою, цілеспрямованою людиною, яка вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. Бажаємо Вам творчих успіхів та кар’єрного росту, нових подвигів в роботі, невичерпного ентузіазму, втілення всіх Ваших мрій та починань! Щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Хай рідні завжди оточують Вас любов’ю та розумінням, а колеги — повагою. Хай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking