Офіційна пошта        [email protected]

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Донецький юридичний інститут МВС України

У Донецького юридичного інституту МВС України є своя історія перемог та досягнень, які вибороли своєю мужністю і продовжують власним прикладом.

Наша історія сьогодні про Євгена Душкевича – майстра спорту України з гирьового спорту.

З 2014 року Євген приєднався до колективу Донецького юридичного інституту МВС України, який напередодні у 2013 році закінчив, ставши офіцером та правоохоронцем. На посаді фахівця відділу кадрового забезпечення  вдосконалював свою професійну діяльність, а на ниві спортивного зростання під керівництвом Леоніда Гаражі тренера команди Донецького юридичного інституту з гирьового спорту, досяг вражаючих спортивних досягнень.

Поєднання спортивної та освітньої діяльності дали свої плоди і у 2018 році Євген здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр» за спеціальністю «Правознавство» у Донецькому юридичному інституті МВС України.

Євген упевнено здобув перемогу на відкритій першості Харківської області 23 травня 2015 року, випередивши багатьох сильних суперників у напруженій конкурентній боротьбі.  Потім 11-13 серпня на чемпіонаті України Союзу з гирьового  спорту він, продемонструвавши свої найкращі вольові якості: силову витривалість та справжній дух чемпіона, виборов золоту медаль та право представляти збірну команду України на чемпіонаті світу, по праву зайнявши перший рядок у списку збірної команди в ваговій категорії до 73 кг. А вже в грудні Євген Душкевич знову довів свій високий клас на змаганнях у Харкові, де на Міжнародному турнірі пам’яті І.М. Кожедуба та фіналу кубку федерації гирьового спорту України здобув срібло кубку та став бронзовим призером турніру.

Неодноразовий чемпіон, призер Чемпіонатів та Кубків України з гирьового спорту, член національної збірної команди України з гирьового спорту і це тільки початок спортивної кар’єри видатного спортсмена, який присвятив своє життя навчанню, спорту та підготовці правоохоронців у стінах вишу-переселенця Донецького юридичного інституту.

Можна  впевнено сказати, що такий мужній та вольовий життєвий шлях, гідний приклад наступному поколінню, як справжнього поліцейського.

Ми будемо підтримувати і допомагати реалізовувати талант, професіоналізм до улюбленою справи. Бажаємо ще більше перемог та злетів, спортивних здобутків.