Актуальність проблем вживання підлітками наркотиків важко переоцінити. Це питання гостро стоїть в нашому місті та не може не хвилювати всіх громадян. З цією метою 20.06 2019 року у виконкомі Металургійної районної ради відбулося інформаційна зустріч з питань профілактики та раннього виявлення алкогольної та наркотичної залежності у студентів. Поради педагогам та батькам. До цієї зустрічі долучився і наш співробітник, фахівець відділу комунікації та міжнародних зв’язків ДЮІ МВС України Римма Юрченко.

Метою пропагувати здоровий спосіб життя, викликати в студентів негативне ставлення до вживання наркотиків, алкоголю та паління, які завдають великої шкоди здоров’ю людини; виховувати почуття відповідальності за свої вчинки, уміння само оцінювати їх; спонукати студентів до роздумів: вибір залежить від тебе самого.
Про особливості поведінки та засоби виявлення у підлітків наркотичної залежності розповідав керівник амбулаторної програми Реабілітаційного центру «Вихід є!» - консультант-аддиктолог, Сергій Підвалюк.

Фахівець відділу комунікації та міжнародних зв’язків ДЮІ МВС України Римма Юрченко сказала: учені давно встановили, що одним з найбільш поширених спонукачів мотивів, що штовхають людину до пияцтва та тютюнопаління, є невміння зайняти себе, незадоволеність тією або іншою формою дозвілля. Тому чим цікавіше буде дозвілля, чим більшою мірою кожен зможе задовольнити свої бажання та потреби, тим рішучіше піде боротьба зі шкідливими звичками.

Також всім присутнім розповіли про юридичний аспект обігу наркотичних речовин, та про те, як попередити втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність.

Беручись до роботи над собою, основні зусилля необхідно зосередити на формуванні позитивних звичок. Боротьба із самим собою – справа нелегка. Недаремно багато хто вважає, що подолання звички до алкоголю та тютюнопаління були в їх житті першим найбільш сильним випробуванням. Тут-то людина і пізнає себе, випробовує і загартовує свою волю, виробляє самодисципліну, удосконалює свій організм. Витримати, стримати одного разу дане собі слово – означає, навчитися володіти собою.

Загалом зустріч видалась інформативною та корисною для усіх.

Потрібно пам’ятати: здоровя, радість життя і щастя – в наших руках.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03
 

Відділ  комунікації та міжнародних зв’язків

ДЮІ МВС України

Real time web analytics, Heat map tracking